Budujemy z pasją

Budujemy z pasją

Rośnie zapotrzebowanie na energooszczędne budynki i inną eko-infrastrukturę. To główna tendencja w budownictwie. Jakie to stawia wyzwania w dobie niekorzystnych zjawisk gospodarczych i jak ocenia te perspektywy przedsiębiorstwo IDEABUD Sp. z o.o. – generalny wykonawca inwestycji budownictwa przemysłowego, sportowego i użyteczności publicznej?

– Umiejętnie wykorzystujemy trend rosnącej popularności eko-budownictwa. Sami również dbamy o to, aby coraz bardziej minimalizować negatywny wpływ na środowisko. W tym kontekście ogniskują się kierunki rozwojowe naszej spółki. Idziemy z duchem czasu i chętnie wykorzystujemy i wdrażamy nowe technologie – mówi Paweł Deszcz, Prezes Zarządu spółki IDEABUD (Trzebinia, woj. małopolskie), i dodaje: – Wśród negatywnych zjawisk w gospodarce, z którymi do tej pory dajemy sobie radę, na pierwszym miejscu jest wzrost cen materiałów budowlanych i ogólnie inflacja, jak również trudność w pozyskiwaniu środków przez potencjalnych inwestorów, co bezpośrednio wpływa na mniejszy popyt. W takich sytuacjach staramy się być elastyczni i dostosować do zmieniających się warunków rynkowych.

IDEABUD należy do jednej z najprężniej rozwijających się firm branży budownictwa przemysłowego. Dzisiejszy sukces przedsiębiorstwa wynika z kilku czynników. – Najważniejszymi z nich są: doświadczony zespół, wysokiej jakości usługi oraz terminowość realizacji inwestycji. Nie bez znaczenia pozostają także pozytywne rekomendacje stale rosnącego grona zadowolonych klientów, skuteczne zarządzanie finansami i efektywne planowanie. Jesteśmy innowacyjni i budujemy z pasją – dodaje prezes Paweł Deszcz.  

Firma została nominowana do Programu Najwyższa Jaskość Quality International 2024 w zakresie oferowanych usług i bezpieczeństwa inwestycji. – Definiuję to jako rzetelność w każdym działaniu i komunikowaniu informacji. Niezwykle ważne jest dostosowanie się do potrzeb klienta i indywidualne podejście do podejmowanego przedsięwzięcia. To wszystko ma kluczowe znaczenie dla sukcesu inwestycji, a co za tym idzie, pozwala na utrzymanie bezpieczeństwa finansowego, zarówno firmy, jak i naszych klientów oraz chroni przed negatywnymi zmianami rynkowymi – dodaje P. Deszcz. Przedsiębiorstwo prace realizuje własnymi brygadami bez konieczności zatrudniania podwykonawców, dzięki czemu jest w stanie w pełni kontrolować przebieg takich inwestycji, jak hale magazynowe, produkcyjne, obiekty biurowe i usługowe, budynki użyteczności publicznej oraz obiekty sportowe. Zajmuje się także kompleksową renowacją kamienic i obiektów zabytkowych. Optymalizuje projekty budowlane, co pozwala w znacznym stopniu zredukować koszty oraz przyspieszyć realizację inwestycji.

Joanna Chrustek

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.