Europejska marka wyposażenia kuchni

Europejska marka wyposażenia kuchni

Axis Group jest jednym z czołowych producentów zlewozmywaków kuchennych i umywalek łazienkowych w Europie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu  zespołu i wykorzystaniu nowoczesnych technologii, produkty marki zyskały popularność nie tylko w Polsce, lecz także w Europie, USA i Afryce. Cały proces produkcyjny od pierwszych szkiców na desce kreślarskiej aż po pakowanie odbywa się w Polsce. Wysoka jakość produktów i ukierunkowanie na potrzeby klienta sprawiły, że marka może poszczycić się zaufaniem konsumenckim, którego skutkiem są ponad dwa miliony zlewozmywaków i umywalek wyprodukowanych od początku istnienia marki.

W Axis Group szczególną uwagę przywiązuje się do wysokiej jakości produktów i komfortu ich użytkowania. Marka posiada swoją fabrykę w Węglewie, koło Poznania. Wszystkie komponenty wykorzystane do produkcji wyrobów pochodzą z terytorium Unii Europejskiej, co jest rzadkością w branży i stanowi gwarancję jakości oraz powtarzalności jej wyrobów. Na każdym z etapów produkcji kontrola czy proces wytwórczy przebiega pomyślnie, rejestrując przy tym ewentualne błędy i nieprawidłowości tak, aby czerpać jak najwięcej wiedzy na przyszłość i móc nieustannie ulepszać produkty, które oferuje. W efekcie wieloletniej pracy nad doskonaleniem technologii i poprawą jakości materiałów wykorzystywanych do produkcji zlewozmywaków Axis Group można śmiało stwierdzić, że oferowane przez firmę produkty charakteryzują się trwałością, wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Nic więc dziwnego, że spółka jest uznawana za jednego z najnowocześniejszych i najbardziej niezawodnych producentów w branży.

Producent ten zdaje sobie jednak sprawę, że wysoka jakość to nie wszystko. Ogromną wagę przywiązuje nie tylko do funkcjonalności oferowanych produktów, lecz także do ich aspektów estetycznych i atrakcyjności wizualnej. We współpracy z najlepszymi projektantami z zakresu wzornictwa przemysłowego producent ten stworzył wiele ciekawych i innowacyjnych artykułów, które nie tylko doskonale spełniają funkcje użyteczne, lecz także są niekwestionowaną ozdobą współcześnie urządzonych mieszkań. Najlepszym dowodem na potwierdzenie powyższych słów jest fakt, że marka Axis Group wielokrotnie została wyróżniona w wielu prestiżowych plebiscytach jako najlepszy producent w branży. W tym roku produkty brandu otrzymały godło Dobra Marka 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.