Najwyższa Jakość QI

Najwyższa Jakość QI

O PROGRAMIE 

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością.

Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.
XVI edycję Programu Najwyższa Jakość QI patronatem objęli: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Instytucje patronujące, nie związane z żadnym podmiotem gospodarczym, gwarantują bezstronność oceny.

Laureaci Programu są wyłaniani w trzech kategoriach:

- QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości,

- QI SERVICES - usługi najwyższej jakości,

- QI ORDER - zarządzanie najwyższej jakości,

oraz w czterech grupach, uzależnionych od wielkości zatrudnienia (firmy małe, średnie, duże i bardzo duże) oraz w odrębnej kategorii – Samorząd.

 

Najwyższa Jakość Quality International jest obecnie największym, ponadbranżowym konkursem projakościowym w Polsce, skupiającym wokół idei zarządzania jakością przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium naszego kraju.


Godło Najwyższa Jakość Quality International potwierdza, iż Laureaci konkursu stosują najwyższe standardy zarządzania, a także stanowi element budowania ich przewagi konkurencyjnej. Zdobycie Certyfikatu i prestiżowego Godła – rozpoznawalnego znaku o międzynarodowym znaczeniu, kierującego czytelny przekaz do klientów i kontrahentów, jest poświadczeniem czytelnej polityki jakości i wsparciem budowy pozytywnego wizerunku. Laureaci, jako członkowie elitarnego Klubu Liderów Jakości (firm, instytucji i samorządów skupionych wokół idei zarządzania jakością), otrzymują również możliwość doskonalenia własnych procedur jakości i wymianę doświadczeń na organizowanych spotkaniach i konferencjach.

Co roku Program zostaje podsumowany Europejskim Forum Biznesu oraz Galą Finałową.

Więcej o Programie: najwyzszajakoscqi.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.