Turystyczny Produkt Roku

Turystyczny Produkt Roku

Turystyka staje się w dzisiejszych czasach coraz ważniejsza, chcemy świadomie podróżować do miejsc, które mają ciekawą ofertę i sprostają naszym oczekiwaniom.

Pomysł nagradzania najlepszych produktów oraz usług dedykowanych uczestnikom i organizatorom turystyki w Polsce, powstał kilka lat temu podczas Kongresu Turystyki Polskiej, którego organizatorem jest Miasto Świdnica, a partnerem merytorycznym i medialnym Redakcja Forum Biznesu.


Program i znak Turystyczny Produkt Roku /Turystyczna Usługa Roku mają wskazywać ciekawe i warte odwiedzenia miejsca w naszym kraju oraz interesujące produkty i projekty z branży turystycznej. Tytuł Turystyczny Produkt/Turystyczna Usługa Roku stanowi więc przede wszystkim skuteczną pomoc w działaniach marketingowych i wizerunkowych.
Projekt ten ma również za zadanie wskazywać usługi i produkty z branży turystycznej, które reprezentują najwyższe standardy i gwarantują klientom jakość na najwyższym poziomie. Jego celem jest również kreowanie i wzmacnianie pozytywnego przekazu związanego z działalnością kulturową, zarówno w stosunku do lokalnej społeczności, jak i turystów.


Laureaci Programu wyłaniani są w wyniku analizy przesłanych przez Uczestników formularzy zgłoszeniowych przez specjalnie powołaną Kapitułę. Nagrody przyznawane są dwóch kategoriach: Turystyczna Usługa Roku oraz Turystyczny Produkt Roku.


Laureaci Programu spotykają się podczas Kongresu Turystyki Polskiej, w czasie którego odbywa się także uroczysta Gala Finałowa.

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.