Wybieram polskie

Wybieram polskie

Kampania "Wybieram polskie” to cykliczny, ogólnopolski projekt skierowany do polskich przedsiębiorców i konsumentów.

Jego celem jest przybliżanie rodzimych firm, często schowanych za obcojęzycznymi nazwami, ich historii i tradycji po to, żeby pokazywać i promować potencjał gospodarczy naszego kraju, a przedsiębiorcy aby mogli pozostawać w świadomości swoich klientów oraz partnerów biznesowych.


Różne branże, różne systemy działania, jeden cel: pokazać potencjał polskiej gospodarki. Piszemy o firmach, które są wizytówką naszego kraju, osiągają sukcesy, nie boją się nowych wyzwań, są innowacyjne i odkrywcze. Chcemy aby Polacy je poznali, by byli z nich dumni i mogli, wybierając ich produkty i usługi, z całym przekonaniem powiedzieć: Wybieram polskie!
Przedstawiamy polskie przedsiębiorstwa - zarówno te posiadające długoletnią historię i tradycję, które przetrwały zmiany gospodarcze, jakie dokonywały się w naszym kraju na przestrzeni lat, jak i te młodsze, dla których aspekt polskości jest bardzo ważny w ich codziennym funkcjonowaniu. Poruszamy też kwestię konkurencyjności polskich firm w stosunku do podmiotów zagranicznych, narodowego potencjału gospodarczego, polskiej myśli technicznej i intelektualnej oraz przykładów jej wykorzystywania.


Jednym z podejmowanych zagadnień jest także patriotyzm gospodarczy, który jest szczególnie ważny dla polskich przedsiębiorców, ponieważ pozwala im się rozwijać, a dzięki naszym codziennym decyzjom konsumenckim następuje obrót pieniędzmi, które nie trafiają w ręce obcego kapitału, ale zostają w naszym kraju i na jego obszarze są wydatkowane. Pragniemy więc, aby nasza kampania przyczyniła się do wzrostu konsumenckiej świadomości Polaków, bo to oni - podejmując decyzję o zakupie danego produktu czy usługi - decydują o losie polskich firm!


W ramach współpracy przekazujemy znak graficzny w narodowych barwach z możliwością wykorzystywania go na różnych płaszczyznach marketingowych, np. do zamieszczania na swoich produktach, materiałach reklamowych lub na stronie internetowej firmy.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.