Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma

Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od 2009 roku ogólnopolski Program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach.

W ciągu ostatnich lat polscy konsumenci stawali w obliczu gruntownych zmian w stylu życia i zwyczajach konsumpcyjnych. We współczesnym świecie coraz trudniej przychodzi nam dokonać wyboru odpowiedniego produktu czy usługi spośród szerokiej i wciąż powiększającej się oferty. Wychodząc naprzeciw współczesnemu konsumentowi, Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma pomaga w wyborze najlepszej marki w danej kategorii. To właśnie klient i jego opinia kształtują działania wszystkich firm, dlatego wyróżnienia oparte na badaniach konsumenckich są dla nich szczególnie ważne. Dział Badań i Analiz Grupy Media PRess przeprowadza analizy mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem badań objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

W ramach Programu przyznawane jest również wyróżnienie dodatkowe: Super Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma (dla wielokrotnych Laureatów) oraz wyróżnienia specjalne: Polska Dobra Marka oraz Qltowa Marka.

Więcej o Programie: DobraMarka.eu

 

Laureaci Programu:

 

   
 
 

 

 

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.