Nadmuchiwane łóżka Bestway do wnętrz i na zewnątrz

Nadmuchiwane łóżka Bestway do wnętrz i na zewnątrz

Bestway może pochwalić się dwudziestoletnim doświadczeniem na stale rozwijającym się polskim rynku, podobnie jak na całym świecie. Obszerny katalog odpowiada na potrzeby produktów rekreacyjnych, w szczególności w trzech głównych kategoriach: baseny naziemne (nadmuchiwane i stalowe), nadmuchiwane wanny spa z marką Lay-Z-Spa® oraz produkty nad morze czy basen.


W ofercie jest również szeroka gama nadmuchiwanych produktów do aranżacji wnętrz: łóżka, sofy i fotele oraz inne dedykowane światowi outdoorowemu takie jak namioty, materace i sprzęt kempingowy.
Bestway ulepszył techniki i materiały użyte do budowy nadmuchiwanych łóżek, są one produkowane z materiału Tritech ™ - wytrzymałego, 3-warstwowego materiału, z siatką poliestrową zamkniętą między dwoma warstwami laminowanego PVC - oraz z Fortech ™, który zapewnia wysoki poziom trwałości i komfortu. Te ostatnie są o 10% lżejsze, o 75% bardziej odporne na przebicia i 150 razy bardziej odporne na zarysowania.
Bestway ulepszył również korzystanie z nadmuchiwanych materacy dzięki dwóm nowym technologiom: AlwayzAire ™ i Bestway Smart Hub ™.

Technologia AlwayzAire™ pozwala zintegrowanej z materacem pompie automatycznie i cicho uruchamiać się w przypadku spadku naprężenia materaca.
Bestway Smart Hub™ to aplikacja, dzięki której za pośrednictwem Wi-Fi można kontrolować funkcje materaca takie jak: uruchomienie pompy w celu napełniania powietrzem lub opróżniania materaca.


Dla najmłodszych natomiast w kategorii nadmuchiwanych materacy do wnętrz można znaleźć nadmuchiwane łóżka o różnych kształtach i kolorach.
Jeśli natomiast szukasz przygody na świeżym powietrzu, linia Pavillo™ jest przeznaczona dla mat kempingowych i namiotów, w tym Family, Cool i Active, trzy typy materacy zaprojektowanych z myślą o zadowoleniu użytkowników o różnych potrzebach.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.