Postaw na #ekologię z marką Activejet

Postaw na #ekologię z marką Activejet


Pozycja lidera zobowiązuje. Dlatego marka Activejet działa w Polsce w oparciu o długofalową strategię zrównoważonego rozwoju, uwzględniającą rozszerzanie portfolio produktów zgodnie z preferencjami klientów oraz systematyczne testy, kontrolujące ich wysoką jakość.

Potwierdzeniem efektywności tych działań są liczne certyfikaty, pozytywne wyniki badań konsumenckich, a także uznanie ekspertów branżowych. W testach materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych, organizowanych przez magazyn PC World, produkty Activejet otrzymały najwyższe noty, zdobyły także wyróżnienie najlepszej wydajności i opłacalności. Wysoką jakość produktów marki regularnie monitorują prestiżowe firmy certyfikujące - TUV Rheinland Polska i Grupa BSI.

Eko-wyzwanie

Jednym z elementów na stałe wpisanym w DNA firmy, jest troska o środowisko. Pewnie wiele osób zastanawia się, jaki wkład w tym zakresie może wnieść producent materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych. Otóż, jak wynika z badań, w dobie powszechnej edukacji na temat recyklingu nawet 75 proc. zużytych tuszy i tonerów jest wyrzucane do zwykłego kosza na śmieci. Takie zachowanie jest błędem i musimy pamiętać, że może mieć groźne skutki zarówno dla środowiska, jak i nas samych. Puste wkłady do drukarek powinny podlegać odpowiedniej utylizacji, dlatego Activejet kładzie szczególny nacisk na edukację w tym zakresie.Co jeszcze czyni nas marką odpowiedzialną społecznie?

  • staranny dobór części składowych produktów po to, by minimalizować ich szkodliwy wpływ na środowisko;
  • rygorystyczne przestrzeganie norm – system zarządzania wdrożony w naszych zakładach produkcyjnych jest zgodny z normą środowiskową ISO 14001 oraz normą jakości ISO 9001;
  • recykling wszystkich odpadów produkcyjnych i opakowań – zużyte tonery Activejet można oddać sprzedawcy, u którego zostały zakupione.

Zdajemy sobie sprawę, że samo stosowanie się do zasad ekologii i świadomego zarządzania produkcją to za mało, aby zmiana była realna i widoczna. Dlatego edukacja ekologiczna stała się naszą misją, widoczną w każdym aspekcie działania firmy. Podejmujemy współpracę z partnerami, którzy swoje działania także opierają na proekologicznych standardach oraz rozpowszechniamy zrównoważone i przyjazne dla środowiska podejście do biznesu wśród swoich pracowników czy dostawców.

 

Zachęcamy do zainteresowania się tematem ochrony środowiska, gdyż jest to problem, który bezpośrednio dotyczy nas wszystkich. Zacznijmy wspólnie od małych kroków i dzielmy się zdobytą wiedzą. Jednym z takich kroków powinno być zadbanie o to, aby kupowany przez nas sprzęt drukujący był urządzeniem energooszczędnym, a zużyte tonery były prawidłowo utylizowane. W przypadku materiałów eksploatacyjnych Activejet nic Cię to nie kosztuje!

Warto jednak pamiętać, że Activejet to nie tylko tusze i tonery, ale i urządzenia zasilające, artykuły czyszczące, oświetlenie i inne produkty – cieszące się niemałą popularnością.
[Kliknij] by zapoznać się z całą ofertą i dowiedzieć się o nas jeszcze więcej.

Artur Majewski, ekspert ds. marki Activejet w Action

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.