Lazienkaplus.pl - sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce

Lazienkaplus.pl - sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce

Ponad 57 milionów unikalnych użytkowników i prawie 2 miliony zrealizowanych zamówień– takimi statystykami po blisko 17 latach swojej działalności może pochwalić się lazienkaplus.pl.

Sklep internetowy lazienkaplus.pl rozpoczął swoją działalność w 2007 roku i od tamtej pory z powodzeniem prowadzi swoją działalność. Na wirtualnych półkach sklepu lazienkaplus.pl znajdują się produkty topowych producentów (ponad 300 brandów w ofercie) w kategoriach: kompleksowego urządzenia łazienki, wyposażenia kuchni, oświetlenia, ogrzewania i wentylacji, płytek ceramicznych oraz paneli podłogowych. Sklep podąża za oczekiwaniami swoich klientów i zależy mu na tym, by nieustannie być ich wyborem nr 1 w Polsce.

Oferta sklepu skierowana jest przede wszystkim do klienta indywidualnego (B2C) i jest systematyczne rozbudowywana o nowe kategorie – już nie tylko skoncentrowane na wyposażeniu łazienek. Z roku na rok sklep obsługuje także coraz więcej przedsiębiorstw i inwestycji (B2B).

 

Lazienkaplus.pl foo

Nie tylko wirtualny sklep

Dzisiaj lazienkaplus.pl to nie tylko wspomnianych już 57 mln unikalnych użytkowników i zrealizowanych prawie 2 mln zamówień to również otwarty w ekstremalnie trudnym czasie pandemii showroom przy ul. Składowej 17 w Jaryszkach na przedmieściach Poznania. Jest to miejsce gdzie klienci mogą zapoznać się z wybraną ofertą sklepu osadzoną w przepięknych i inspirujących aranżacjach, zakupić produkty oraz skorzystać z usług architekta. Jest to również przestrzeń, do której z chęcią architekci przyprowadzają swoich klientów, by pokazać im bardzo ciekawie zaaranżowane wnętrza salonu lazienkaplus.pl.


Nowoczesna cyfrowa logistyka

Dzisiaj nie można odnieść sukcesu w branży e-commerce, jeżeli nie stoi za tym nowoczesna cyfrowa logistyka. Lazienkaplus.pl cały czas inwestuje w rozbudowę systemów informatycznych i szerzej w logistykę. Magazyn spółki o powierzchni blisko 10 000 metrów kwadratowych obsługuje ponad 1 000 zamówień każdego dnia. Jest przy tym obsługiwany za pomocą zaawansowanego systemu WMS,  całkowicie bez dokumentów papierowych. Jego pracownicy  korzystają z mobilnych terminali laserowych i systemu kodów kreskowych. System magazynowy jest też w pełni zintegrowany z systemami wszystkich obsługującymi firmę zewnętrznych przewoźników, co finalnie umożliwia bardzo szybką dostawę towarów do klienta.

 

Lazienkaplus.pl foto 2


Nowe kierunki

W 2023 roku sklep podjął kolejne wyzwanie wymagające dużego zaangażowania i dogłębnej analizy rynku. Rozpoczęła się jego zagraniczna ekspansja. W czerwcu 2023 uruchomiony został czeski odpowiednik sklepu Lazienkaplus.pl – Absulo.cz. We wrześniu natomiast wystartował jego słowacki odpowiednik - Absulo.sk. W styczniu 2024 uruchomiony został odpowiednik rumuński – Absulo.ro. Zarówno czeski, słowacki, jak i  rumuński sklep obsługiwany jest  przez polską centralę firmy i magazyn centralny.

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.