Advertisement

BP_2024

Łazienkaplus.pl - sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce

Łazienkaplus.pl

Ponad 54 miliony unikalnych użytkowników, 1,4 milionów zrealizowanych zamówień i ponad 4,6 miliony sprzedanych produktów – takimi statystykami po blisko 16 latach swojej działalności może pochwalić się Łazienkaplus.pl.

Sklep internetowy Łazienkaplus.pl powstał w 2007 roku i od tamtej pory z powodzeniem prowadzi swoją działalność. Obecnie oferuje swoim klientom blisko 100 000 tysięcy produktów najlepszych marek. Większość z nich oferowane jest z dostępnością 24h. Podążając za trendami rynku, sklep oferuje również możliwość obejrzenia 700 najlepiej sprzedających się produktów w swoim nowoczesnym salonie łazienkowym na przedmieściach Poznania. Ponadto showroom Łazienkaplus.pl łączy kilka funkcji: klienci mogą w nim zapoznać się z wybraną ofertą sklepu osadzoną w przepięknych i inspirujących aranżacjach, zakupić produkty, jak również skorzystać z usług architekta.

Wszystko zaczyna się w łazience – znajdź swoją na Łazienkaplus.pl

Sklep Łazienkaplus.pl wyróżnia się wysoką jakością obsługi klienta w trakcie całego procesu zakupowego. Dbanie o jak najlepsze doradztwo, w pełni bezpieczną wysyłkę oraz udzielanie pomocy klientowi pozwoliło uzyskać Łazienkaplus.pl miano partnera godnego zaufania, co udowadniają coroczne wyróżnienia i nagrody.

Na tym Łazienkaplus.pl jednak nie poprzestaje! W dalszym ciągu sklep pracuje nad  jeszcze lepszą jakością, w kontekście nie tylko jeszcze łatwiejszego i szybszego wyboru poszukiwanych produktów, ale również podniesienia jakości serwisu, obsługi klienta oraz poprawy ścieżki zakupowej. Wszystko po to by klienci mogli urządzić wymarzoną łazienkę zgodnie z markowym manifestem, iż ,,Wszystko zaczyna się w łazience".

Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów sklep stale poszerza swoje portfolio także o nowe kategorie produktowe do szeroko pojętej strefy dom i ogród, jak np. oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne oraz podłogi.


Video poradniki kontynuacja

W 2022 roku na swoim kanale YouTube sklep Łazienkaplus.pl uruchomił cykl video poradników ,,Porady na Plus", które bardzo szeroko  poruszają tematykę łazienkową i nie tylko - zarówno pod kątem technicznym, jak i inspiracyjnym. Część z nich to odcinki specjalne z udziałem projektanta Marka Suchockiego. To twórca kanału Aranżacje Wnętrz oraz bloga o tej samej nazwie. Marek Suchocki jest profesjonalistą, znanym ze swojej ogromnej wiedzy i pomysłów. To niesamowicie pozytywna osobowość, która zainspirowała już tysiące osób do zmian swoich wnętrz.
Dzięki ,,Poradom na Plus" klienci sklepu nie tylko mogą zgłębić fachową wiedzę na temat urządzania łazienek, ale także dowiedzieć się na co zwracać uwagę podczas wyboru poszczególnych elementów wyposażenia tego wnętrza. W odcinkach nie brakuje również ciekawych aranżacji w różnych stylach. Ze względu na szerokie zainteresowanie ,,Porady na Plus" będą kontynuowane w 2023 także z udziałem dotychczasowego gospodarza. Na tym jednak nie koniec! Sklep planuje już w najbliższym czasie uruchomienie nowego projektu, który będzie programem wiedzowo-inspiracyjnym, w lekkiej i angażującej klienta formule.

 

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.