Advertisement

BP_2024

Profesjonaliści z pasją do elektroniki

Profesjonaliści z pasją do elektroniki

Masters Sp. z o.o. to największy prywatny dystrybutor komponentów elektronicznych w Polsce. Firma powstała w 1996 roku w Gdańsku. Dziś centrala mieści się w Straszynie, a biura regionalne zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Radomiu i Rzeszowie. Firma posiada własny dział R&D, linie produkcyjne i centrum szkoleniowe.

Foto: Produkcja komponentów elektronicznych

Masters specjalizuje się w usługach projektowania urządzeń elektronicznych, logistyki komponentów elektronicznych, doradztwie technicznym i produkcji. Łączy kompleksową obsługę z najnowszymi technologiami. Dzięki nowoczesnemu podejściu do potrzeb klienta zespół inżynieryjno-handlowy zapewnia pełne wsparcie w kreowaniu nowych produktów oraz elastyczność w wytwarzaniu spersonalizowanych urządzeń. Największą siłą Masters są pracownicy, to profesjonaliści pracujący z pasją i uważnością. Zespół składa się z ponad 150 osób i stale się powiększa. Firma stworzyła markę SunCurrent oferującą rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Masters posiada wszystkie wymagane certyfikaty – w tym ISO 9001:2015, 14001:2015, 45001:2018. Dodatkowo został wyróżniony jako m.in. Pracodawca Pomorza 2021, Diament Forbes 2023, a od wielu lat należy do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

Foto: Hala produkcyjna

Od ponad 25 lat oferuje bardzo szeroki wybór komponentów elektronicznych od elementów elektromechanicznych, przez kwarce, optoelektronikę i wyświetlacze, po technologię bezprzewodową, wraz z usługą finansową i logistyczno–magazynową oraz to, czego inni dystrybutorzy nie mają w swojej ofercie np. projektowanie urządzeń i montaż powierzchniowy. Klient może rozpocząć i zakończyć cały proces biznesowy razem z Masters, od zakupu elementów po gotowe urządzenie i ich finalny montaż. Firma dba o optymalizację kosztów już na etapie projektowania, oferuje wsparcie podczas całego procesu projektowania i rozwoju urządzeń elektronicznych, od koncepcji poprzez projekty techniczne, prototypy, testowanie, produkcję próbną po wytwarzanie ostatecznej postaci produktu elektronicznego.

Partnerstwo z takimi firmami jak STMicroelectronics (jesteśmy dystrybutorem ST numer 1 w Polsce.), Panjit, Pulse, FANSO, czy SIMCom, umożliwiło zarówno poszerzenie portfolio produktowego, jak i zaoferowanie realnego, długoterminowego wsparcia dla projektów prowadzonych przez klientów.

Ponadto w ramach prac badawczych dział R&D Masters prowadzi wspólne projekty z instytutami badawczymi, software house’ami i firmami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Obejmują one rozwój unikalnych przedsięwzięć związanych z nowymi technologiami, które w znacznym stopniu przyspieszają prototypowanie i testowanie docelowych rozwiązań dla klientów.

Foto: Produkcja komponentów elektronicznych

Centrum Transferu Technologii oferuje szeroki wachlarz wsparcia dla inżynierów, konstruktorów i managerów, od szkoleń wyprzedzających, przez warsztaty specjalistyczne, po konsulting. Warsztaty współprowadzone są z partnerami, z wykorzystaniem własnych rozwiązań. Firma współpracuje również z największymi uczelniami i operatorami telekomunikacyjnymi.

 

 

Więcej informacji: www.masters.com.pl

Agata Kielan

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.