RAW PALEO - marka inspirowana pierwotnymi potrzebami zwierząt

1.	RAW PALEO - marka inspirowana pierwotnymi potrzebami zwierząt

 

RAW PALEO to marka stworzona przez Vet Expert – lidera pośród produktów i rozwiązań dla weterynarii. Nasze doświadczenie nabyte przez 15 lat współpracy z lekarzami weterynarii, zaowocowało powstaniem karm, które odpowiadają na najczęstsze problemy współczesnych psów i kotów.


Co wyróżnia nasze karmy?


1.    INSPIROWANE PIERWOTNYMI POTRZEBAMI ZWIERZĄT
Setki lat ewolucji przystosowały psy i koty do życia z człowiekiem, nie pozbawiły ich jednak pierwotnych potrzeb żywieniowych. Dlatego, naszym celem jest tworzenie posiłków zgodnych z naturalnymi potrzebami zwierząt, jednocześnie dopasowanych do specyficznych potrzeb ich obecnych organizmów.

2.    HIPOALERGICZNE I MONOPROTEINOWE
W portfolio RAW PALEO odnaleźć można produkty dla najbardziej wymagających pupili. Warianty monoproteinowe oraz duoproteinowe są w pełni bezpieczne dla psów i kotów ze stwierdzoną alergią na konkretne białko zwierzęce. Karmy Raw Palo polecane są również jako kontynuacja żywienia po leczniczej diecie eliminacyjnej.


3.    MIĘSO NA PIERWSZYM MIEJSCU
Skład każdej karmy RAW PALEO, bez względu czy suchej czy mokrej, zaczyna się od mięsa na pierwszym miejscu. Naturalne składniki wzbogacone minerałami, witaminami oraz dodatkami funkcjonalnymi tworzą formuły które nie tylko w bezpieczny sposób nasycą zwierzę ale także profilaktycznie zadbają o jego zdrowie.


4.    OPRACOWANE NAUKOWO
Formuły stworzone przez doświadczonych lekarzy weterynarii i zwierzęcych dietetyków.

W skład portfolio wchodzą:

RAW PALEO_fot2
RAW PALEO ULTRA – KARMA SUCHA DLA PSA
Karma dla psów RAW PALEO ULTRA to produkt o wyjątkowym składzie, zawierającym świeże mięso i prostą recepturę. Dzięki zastosowaniu jednego źródła białka, wraz z dopasowanym tłuszczem, ta karma jest hipoalergiczna. Dodatkowo, została wzbogacona o korzystne probiotyki Enterococcus faecium oraz olej z ogórecznika.

RAW PALEO fot 3
 
RAW PALEO HEALTHY GRAIN – KARMA SUCHA DLA PSA
RAW PALEO Healthy Grain to karma charakteryzująca się wysoką zawartością mięsa oraz unikalnym połączeniem dwóch różnych źródeł węglowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym – zdrowego jęczmienia i smakowitych batatów. Dodatkowo, formuła karmy została wzbogacona o superfood’s, takie jak aksamitka wzniesiona, żurawina i zielona herbata, które wspomagają kluczowe funkcje organizmu.
RAW PALEO fot 4 
MOKRE KARMY RAW PALEO DLA PSA
Linia karm mokrych RAW PALEO to kompleksowa i zrównoważona karma pełnoporcjowa dla psów. Jej monobiałkowa receptura sprawia, że jest polecana szczególnie dla alergików, nie zawierając przy tym zbóż. Dodatkowo charakteryzuje się wysokim stopniem smakowitości.
RAW PALEO fot 5 
SUCHE KARMY RAW PALEO DLA KOTA
Karma sucha RAW PALEO dla kota to żywienie z segmentu super premium, skomponowane w prosty i bezpieczny sposób. Mięso w tym świeże jest zawsze na pierwszym miejscu w składzie, co czyni ją niezwykle smakowitą. Brak zbędnych wypełniaczy, krótka lista składników i brak dodatku zbóż to cechy charakteryzujące tę karmę. Zawartość dodatków funkcjonalnych, wspomaga zdrowie kota na każdym etapie życia.

MOKRE KARMY RAW PALEO DLA KOTA
Karma mokra RAW PALEO dla kotów to zdrowa i zbilansowana karma bytowa, dostępna w różnorodnych wariantach smakowych. Formuła monoproteinowa, pozbawiona zbóż, charakteryzuje się super prostym składem, wzbogaconym o składniki takie jak tauryna, cenne oleje, kwasy omega, witaminy oraz minerały.

Więcej informacji znajdziesz na www.rawpaleo.eu.

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.