Jak bezproblemowo zarejestrować firmę w Polsce?

Jak bezproblemowo zarejestrować firmę w Polsce?

Pomysł na założenie biznesu to pierwszy krok do zaistnienia marki na rynku. Jest to również moment, w którym mogą pojawić się liczne problemy, m.in. proceduralne, kadrowe czy też językowe w przypadku spółki zagranicznej. W jaki sposób pokonać te przeszkody i szybko zarejestrować podmiot w Polsce? Najlepiej zaangażować profesjonalistów – doświadczoną firmę, która oferuje wsparcie merytoryczne na każdym etapie prac.

Każdy nowy podmiot potrzebuje konkretnej strategii wprowadzenia go na rynek. Dlatego firma, która będzie zajmowała się jego wdrażaniem w naszym kraju powinna znać specyfikę środowiska biznesowego i posiadać niezbędne doświadczenie.

Misją JWW jest zapewnienie stabilności małym, średnim i dużym podmiotom. Firma ta od ponad 25 lat, poprzez wskazywanie szans i zagrożeń oraz ograniczanie ryzyka podatkowego, pomaga przedsiębiorcom w rozwoju swoich biznesów. JWW jest również członkiem wielu międzynarodowych organizacji. Jako pierwsze biuro rachunkowe w Polsce dołączyło do grona Alliott Global Alliance, światowego stowarzyszenia niezależnych firm audytorskich, księgowych i konsultingowych. Gwarantuje to zatrudnionym w niej specjalistom dostęp do aktualnych informacji z wielu branż oraz możliwość bieżącego konsultowania się z ekspertami z różnych dziedzin, jak prawo, doradztwo podatkowe i finanse.

Często przedsiębiorcy obawiają się, że po wkroczeniu na rynek, ich plany związane z powstałą marką nie rozstaną zrealizowane zgodnie z wcześniejszymi założeniami. Dlatego właśnie specjaliści JWW służą szczególnym wsparciem podczas przeprowadzania pierwszych operacji gospodarczych. Ich wiedza i doświadczenie zapewniają profesjonalne wsparcie merytoryczne w zakresie rejestracji różnych form prawnych: jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek kapitałowych, spółek osobowych czy stowarzyszeń. Na początku specjaliści JWW, na podstawie przeprowadzonych analiz, opracowują optymalne ścieżki rozwoju dla danego podmiotu. Następnie pomagają w rejestracji działalności, począwszy od  przygotowania wniosku o wpis do KRS i CEIDG. Zapewniają również pełną obsługę administracyjną i współpracę z kancelarią notarialną, a jeżeli zachodzi taka potrzeba, zlecają tłumaczenie niezbędnych dokumentów. Dzięki temu cały proces przebiega sprawnie i szybko, a koszty związane z uruchomieniem spółki zostają znacznie zmniejszone. JWW z powodzeniem wprowadziło na rynek już ponad 800 podmiotów.

Oprócz czynności związanych z wprowadzaniem na rynek, spółka w swojej ofercie posiada szereg innych usług m.in. z zakresu księgowości, obsługi kadrowo-płacowej, analizy biznesowej i zarządzania płatnościami.

Biuro rachunkowe JWW zajmuje się również likwidacją działalności, zaczynając od szacowania konieczności likwidacji, przygotowania jej planu, po zamknięcie ksiąg handlowych. Klienci otrzymują kompleksowe wsparcie na każdym etapie w przygotowaniu formalno-prawnym.

W tegorocznej XV edycji programu Najwyższa Jakość QI kapituła nagrodziła JWW Sp. z o.o. prestiżowym Złotym Godłem QI 2021, doceniając wysoką jakość świadczonych przez firmę usług.

Więcej o JWW Sp. z o.o.:
https://jww.pl/

oprac. Małgorzata Bachórz

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.