Advertisement

BP_2024

„Czerwona ziemia” - thrillerowy debiut Marcina Mellera już w księgarniach

„Czerwona ziemia” - thrillerowy debiut Marcina Mellera już w księgarniach

Marcin Meller
„Czerwona ziemia”
Wydawnictwo W.A.B.

Ekscytujący, wzruszający i niesamowicie autentyczny.

„Czerwona ziemia”, thrillerowy debiut Marcina Mellera, zaskoczy wszystkich.

Rok 1996. Wiktor Tilszer, młody dziennikarz, przemierza Afrykę wzdłuż i wszerz, przeżywając prawdopodobnie najpiękniejszą i jednocześnie najbardziej ryzykowną przygodę swojego życia.
Rok 2020. Marcin Tilszer, syn uznanego reportera, rusza śladami ojca do Ugandy, jednak nigdy nie dociera do Gulu, z którego 25 lat wcześniej jego ojciec ledwo uszedł z życiem.

Wiktor musi porzucić dziennikarskie śledztwo, nad którym pracuje jego redakcja, i ruszyć na poszukiwania syna. A w Afryce to, co niemożliwe okazuje się prawdopodobne, a czasem nawet pewne, tropy prowadzą donikąd, zaś podjęte przed laty decyzje niosą za sobą nieoczekiwane konsekwencje.

Trzymająca w napięciu aż do ostatniej strony, nieodkładalna powieść sensacyjna o ojcowskiej miłości, błędach przeszłości i ich konsekwencjach. Ależ to się czyta! Przygotujcie się na największą przygodę tego roku.

To powieść sensacyjno-przygodowa o ojcu, który próbuje odkupić swoje winy wobec syna. Ale też opowieść o wielkiej miłości, tęsknocie i Afryce.
Mam nadzieję, że zarwiecie noc albo dwie.
Marcin Meller

Marcin Meller – jeden z najbardziej uznanych polskich dziennikarzy, wieloletni redaktor naczelny "Playboya" i reporter "Polityki", gospodarz Drugiego Śniadania Mistrzów w TVN24.
Razem z żoną Anną Dziewit-Meller napisał bestsellerowe Gaumardżos! Opowieści z Gruzji (2011, nowe rozszerzone wydanie ukazało się nakładem W.A.B. w 2018).
Autor zbioru reportaży Między wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe (2013) oraz zbiorów felietonów Sprzedawca arbuzów (2016) i Nietoperz i suszone cytryny (2019).

Polecamy!

Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48, 02-672 Warszawa
tel. 22 828 98 08

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.