"Mocna więź" Magdaleny Majcher - premiera 24.02

Mocna więź

 

Magdalena Majcher
"Mocna więź"

Premiera: 24 lutego 2021
Wydawnictwo W.A.B.


Nowa powieść Magdaleny Majcher, jednej z najpopularniejszych autorek powieści obyczajowych!


"Mocna więź" to poruszająca, oparta na faktach książka o potędze matczynej miłości i zbrodni, o której mówiła cała Polska.
 
Prawdziwa historia i prawdziwe emocje. Autentycznie poruszająca powieść!
Magdalena Witkiewicz

Nie mam żadnych wątpliwości, że ta historia czekała na Magdalenę Majcher. Bo tylko ona była w stanie opowiedzieć ją w tak niezwykły sposób.
Wstrząsająca i czuła książka.
Wojciech Chmielarz

 
Wielka miłość, wspaniały ślub, narodziny córki – nic nie zapowiadało nadchodzącej tragedii. Ania miała wszystko to, o czym marzyła i do czego dążyła przez całe swoje życie. „Ona od zawsze była taka rodzinna” – mówią dziś jej koleżanki. Była. Bo nie żyje. Została zamordowana przez tego, którego kochała najbardziej. Z kolei Michalina nigdy nie przypuszczała, że kiedyś o jej dramacie będzie rozprawiać cały kraj. Była zwyczajną kobietą, matką, żoną, babcią. Pewnego dnia jej życie legło w gruzach. Jej ukochana córka Ania zaginęła bez śladu. Po miesiącach żmudnych poszukiwań i niesłabnących nadziei stało się jasne, że Ania nie wróci...
 
„Mocna więź” to wyjątkowa powieść obyczajowa, opierająca się na autentycznej historii kryminalnej. Sprawa zaginionej Anny Garskiej z Czeladzi i jej nieustającej w poszukiwaniach mamy, Michaliny Kaczyńskiej, przed laty wstrząsnęła całą Polską.

Magdalena Majcher postanowiła pokazać te wydarzenia od wewnątrz, kreśląc przy tym znakomite portrety psychologiczne Ani oraz jej najbliższych.
  

Fot. Weronika Smieszek

Magdalena Majcher – autorka poczytnych powieści obyczajowych z rozbudowanym tłem społecznym. Zaczęła pisać po urodzeniu drugiego dziecka, udowadniając sobie i innym, że macierzyństwo nie przeszkadza w samorealizacji i spełnianiu marzeń. Debiutowała w 2016 roku. Dotychczas wydała kilkanaście książek, między innymi popularny cykl Wszystkie pory uczuć oraz wielopokoleniową Sagę nadmorską (Wydawnictwo Pascal). Nie wyobraża sobie życia bez pisania i podróżowania. Jest zakochana we wszystkim, co hiszpańskie: języku, kulturze, zabytkach, krajobrazach, klimacie, literaturze i piłkarskiej reprezentacji. Prywatnie jest spełnioną żoną i mamą dwóch synów.

 
Książka jest już dostępna w przedsprzedaży na empik.com

Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o, ul. Domaniewska 48, 02-672 Warszawa

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.