Jakość na złoty medal

Jakość na złoty medal


Firma Fart Produkt powstała w 1994 roku i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją systemów osłonowych, stawiając zawsze na pierwszym miejscu jakość oferowanych produktów i usług. W bieżącym roku Fart Produkt został w Programie Najwyższa Jakość 2020 Laureatem Złotego Godła, przyznanego w kategorii System Zarządzania Jakością.

Na początku swojej drogi firma produkowała głównie żaluzje aluminiowe, jednak zmieniające się otoczenie, nowe inwestycje i ciągły rozwój doprowadziły do tego, że dzisiaj w ofercie posiada około 50 grup produktowych, a ich produkcja odbywa się w dwóch nowoczesnych obiektach położonych w Toruniu.

W ofercie Fart Produkt znajdują się m.in. bramy garażowe i przemysłowe, rolety zewnętrzne, rolety screen, żaluzje fasadowe, roletki materiałowe, wewnętrzne żaluzje aluminiowe, drewniane i bambusowe, verticale, żaluzje plisowane, moskitiery i inne.

Jak podkreśla Marcin Szymanowski, Członek Zarządu spółki: – Wszystkie nasze produkty są robione na wymiar, na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz rozbudowanej flocie jesteśmy w stanie zapewnić jedne z najkrótszych terminów realizacji na rynku, a współpraca z renomowanymi dostawcami sprawia, że produkty są najwyższej jakości.

Przy współpracy z klientami firma stawia nacisk na wysoki standard obsługi, fachową wiedzę przekazywaną podczas szkoleń oraz stałą opiekę zespołu handlowego. Dzięki temu oferowane produkty są dostępne u stałych partnerów w całej Polsce, z którymi spółka współpracuje a także w takich krajach europejskich, jak m.in. Niemcy, Francja, Holandia, Estonia, Czechy, Wielka Brytania, Szwecja.

Joanna Chrustek

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.