Złoto dla firmy LEK-AM

Złoto dla firmy LEK-AM

Fot.: M.Edelman

 

Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2020 jednogłośną decyzją przyznała Przedsiębiorstwu Farmaceutycznemu LEK-AM Sp. z o.o. tytuł Laureata i Złote Godło w kategorii QI Order – za najwyższej jakości System Zarządzania oraz specjalne wyróżnienie Złotą Perłę.

To ostatnia z kilku nagród, jakie otrzymała firma LEK-AM w roku 2020, bardzo nietypowym i trudnym, ze względu na ograniczenia kontaktów i utrudnione możliwości działania tak przedstawicieli medycznych, jak i farmaceutycznych. Jeszcze 3 marca 2020 r. suplement diety Bioretinof Luteina z Zeaksantyną otrzymał główną nagrodę w swojej kategorii - Super Produkt magazynu Świat Kobiety. A 12 marca 2020 r. Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania Jakości po raz kolejny przedłużyło firmie LEK-AM Certyfikat Jakość w Medycynie: ”Za konsekwentne budowanie marki LEK-AM opartej na zaufaniu klientów, doskonaleniu zarządzania przedsiębiorstwem oraz politykę i strategię skierowaną na rozwój i wzmacnianie pozycji rynkowej przedsiębiorstwa”. A drugi przedłużony na kolejne trzy lata certyfikat, Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM otrzymało: "Za najwyższą jakość i innowacyjność produkcji leków opartą na rygorystycznych normach, nowoczesnych laboratoriach i wykwalifikowanej załodze oraz stabilną wizję i strategię rozwoju firmy".

W związku z pandemią COVID-19 głównym priorytetem Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego LEK-AM było zapewnienie niezakłóconych dostaw naszych leków do pacjentów i zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom; zachowanie ciągłości produkcji produktów leczniczych oraz zadbanie o ich dostępność w hurcie.
W ciągu sześciu miesięcy organizowaliśmy webinaria, wykłady i szkolenia w wirtualnej rzeczywistości, braliśmy udział w konferencjach – tak, aby pracownicy poszerzali potrzebną im wiedzę. Otrzymaliśmy także wyróżnienia dla naszych produktów i tak np. suplementy diety Cynek+Forte i Cynek+SR zostały docenione przez BCC i nagrodzone Medalem Europejskim. Także kosmetyki SHECELL dermatologic, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem otrzymały wyróżnienia w konkursie HIT KOSMETYCZNY 2019, "Kobieca Marka Roku 2020 - Klasa i Styl", czy Influencer’s Top 2020 w kategorii Uroda - produkty apteczne.

Ważnym elementem w kreowaniu wizerunku stała się prowadzona przez firmę działalność sponsoringowa i charytatywna. Takie działania to ważny element w budowie pozytywnego wizerunku i dobrych relacji z lokalną społecznością.

Dla firmy LEK-AM to pacjent od zawsze jest najważniejszy. Odpowiadając na apel Zarząd firmy LEK-AM podjął decyzję o przekazaniu darowizn do szpitali, na rzecz Fundacji i do Domów Pomocy Społecznej. W trosce o zdrowie seniorów do DPS-ów zlokalizowanych na terenie całego kraju przekazaliśmy m.in. krem CUDOCELL MAX, który ma działanie ochronne i regenerujące. To oczywiście tylko niektóre z działań, jakie podjęto w tym trudnym czasie. Warto odwiedzić stronę www.lekam.pl


Monika Wiśniewska

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.