Nadmuchiwane zabawki i mega parki wodne dla uciechy najmłodszych

Previous Next


Bestway może pochwalić się dwudziestoletnim doświadczeniem na stale rozwijającym się polskim rynku, podobnie jak na całym świecie. Obszerny katalog odpowiada na potrzeby produktów rekreacyjnych, w szczególności z trzech głównych kategoriach: baseny naziemne (nadmuchiwane i stalowe), nadmuchiwane wanny spa z marką Lay-Z-Spa® oraz produkty nad morze czy basen.


Gama nadmuchiwanych produktów Bestway® obejmuje produkty do zabawy dla najmłodszych, zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Linia zabawek do użytku w pomieszczeniach Up In & Over ™ obejmuje trampoliny, dmuchane zamki, baseniki z kolorowymi piłeczkami, maty do zabawy oraz bardzo ładne nadmuchiwane łóżka.
Druga kategoria obejmuje przedmioty przeznaczone do użytku nad wodą z szeroką gamą nadmuchiwanych materacyków, jeździków, kółek, pływających wysp i piłek plażowych.

Wśród nich znajdują się również produkty „Fashionable Floats”, z motywami graficznymi inspirowanymi modą i sztuką. Produkty te, zaprojektowane dla dorosłych klientów, charakteryzują się stale aktualizowanym wyglądem, dzięki czemu stają się niekwestionowanymi bohaterami lata w sieci społecznościowej Instagram.
Wśród produktów outdoor znajdują się również zjeżdżalnie wodne i nadmuchiwane parki wodne H2OGO! ®.
Te ostatnie są nowością na rynku i stale zyskują na popularności, ponieważ doskonale nadają się do zamontowania w ogrodzie. Są bardzo łatwe do nadmuchania, a opakowanie zawiera wszystkie niezbędne akcesoria, które zapewniają bezpieczeństwo ich użytkowania.

Wiele modeli parków wodnych zawiera baseny, zjeżdżalnie i zraszacze, a także dodatkowe atrakcje do zabawy dla dzieci, takie jak ścianki wspinaczkowe. Parki wodne różnią się wielkością i dlatego można je dostosować do różnych grup wiekowych.

Nadmuchiwane parki wodne Bestway® to idealne miejsce, w którym dzieci mogą bezpiecznie bawić się ze sobą i jednocześnie ochłodzić.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.