Wiarygodny pracodawca i partner biznesowy

Wiarygodny pracodawca i partner biznesowy

Firma Invest Komfort od 27 lat działa na wymagającym, trójmiejskim rynku inwestycji budowlanych, dzięki swoim pracownikom stworzyła spójną wizję oraz niepowtarzalny styl swoich inwestycji, a jej projekty cieszą się niesłabnącą popularnością.


Misją spółki jest zapewnienie najwyższego komfortu i wygody użytkowania powstających budynków, dlatego podejmuje współpracę z najlepszymi i wielokrotnie nagradzanymi studiami architektonicznymi. Dodatkowo, starannie dobiera lokalizacje, a projekty tworzy z uwzględnieniem otoczenia przyrodniczego oraz istniejącej zabudowy.

Kreatywne i śmiałe pomysły związane z inwestycjami to niewątpliwa zasługa zespołu Invest Komfort. Przez lata w firmie stworzono model pracy, który został nazwany „Projektowaniem TOTALNYM”. Oznacza to, że za proces tworzenia nowego budynku odpowiedzialny jest cały zespół – począwszy od wizjonerów, przez inżynierów, po specjalistów ds. marketingu i sprzedaży.

Podstawą zarządzania w firmie jest dialog, wzajemne zrozumienie oraz określenie potrzeb i oczekiwań obu stron. Proces ten odbywa się na kilku poziomach. W ciągu roku przeprowadzane są różne badania i ankiety, które mają określić stopień satysfakcji pracowników oraz ich dodatkowe potrzeby. Firma organizuje spotkania i warsztaty rozwojowe, które mają na celu usprawnienie współpracy i komunikacji pomiędzy wszystkimi działami. Ważnym zadaniem dla Invest Komfort jest wyznaczenie spójnej polityki personalnej opartej na unikatowych wartościach.

Osoby zatrudnione w Invest Komfort mogą liczyć m.in. na dodatkowy program ochrony zdrowia lub emerytalny, dofinansowanie do aktywności kulturalno-sportowej. Deweloper zapewnia pracownikom możliwość rozwoju, dofinansowując różne formy rozwoju zawodowego, ale stawia również na zachowanie równowagi między pracą a odpoczynkiem. Dlatego wspiera integrację z ideą aktywnego stylu życia, jak Runmageddon, wspólne spływy kajakowe czy wycieczki rowerowe.

Starania firmy związane z realizowaną polityką propracowniczą zostały docenione przez kapitułę Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności, która w tym roku nagrodziła spółkę tytułem Dobry Pracodawca 2022.

Invest Komfort stawia na zrównoważony rozwój. Dąży do zminimalizowania swojego wpływu na środowisko naturalne, poprzez tworzenie przyjaznych i energooszczędnych inwestycji. Chętnie angażuje się w pomoc charytatywną i wspiera inicjatywy zarówno wewnątrz firmy, jak i wśród lokalnej społeczności. Działając zgodnie z myślą, że dzięki temu poprawi się jakość pracy.

oprac. Małgorzata Bachórz

 

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.