Advertisement

BP_2024

Cutter & Buck – marka polecana dla każdego golfisty!

Cutter & Buck – marka polecana dla każdego golfisty!

Rok 2022 był czasem prężnego i konsekwentnego rozwoju firmy Texet Poland, z uwzględnieniem aspektów jej społecznej odpowiedzialności. Kluczową rolę w tym zakresie odegrała ekologiczna marka Cottover, certyfikowana przez takie organizacje, jak Fairtrade i GOTS.
 
Odzież ta była doskonałym pretekstem do edukacji naszych partnerów i konsumentów w zakresie odpowiedzialnej mody. W szerzeniu wspomnianej idei pomagała Katarzyna Zajączkowska, autorka książki i podcastu „Odpowiedzialna Moda”, która w dedykowanym webinarze omawiała koncepcje sprawiedliwego handlu, kwestii związanych z produkcją bawełny organicznej oraz pozyskiwania poliestru z recyklingu.
 
W roku 2022, poza kontynuacją szerzenia wartości ekologicznych, Texet wprowadził do swojej oferty nową markę - Cutter & Buck. Ma on swoje korzenie w Seattle w USA, a ze względu na właściwości techniczne i estetyczne na stałe zagościła na polach golfowych. Marka ta jest dedykowana dla osób ceniących funkcjonalność, wszechstronność oraz klasyczny, amerykański styl. W ubraniach Cutter & Buck występują czołowi gracze rozgrywek golfowych PGA Tour. To także marka dla osób aktywnych, bo C&B w miejsce „relax” obiecuje skuteczny „charging” baterii osób aktywnych.

 


Okazja, aby zobaczyć na własne oczy walory marki Cutter & Buck, oraz inne nowości przygotowane na sezon Wiosna/Lato 2023 z oferty Texet Poland nadarzy się podczas najbliższych międzynarodowych targów Promo Show.


Tegoroczne targi Promo Show odbywają się w nowej, ulepszonej formule w hali EXPO XXI , w dniach 8 i 9 lutego w Warszawie. Stoisko Texet Poland znajdować się będzie w hali nr 1, na stoisku D2. Aby wejść na wydarzenie należy się zarejestrować na stronie organizatora: https://promoshow.pl/?utm_source=OOH&utm_id=TEXET#rejestracja

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.