Jeśli grill, to tylko z Flambit

Jeśli grill, to tylko z Flambit

Darchem Cosmetics Sp. z.o.o., specjalizuje się w produkcji chemii gospodarczej (szeroko pojętych produktów utrzymania czystości), samochodowej, specjalistycznej, kosmetyków, a także bogatej gamy akcesoriów grillowych pod znaną i popularną marką Flambit.

Dzisiejszy sukces rynkowy produktów marki Flambit (m.in. węgiel i brykiet drzewny, podpałki płynne, zagęszczone, w kostkach, grille jednorazowe, zapałki i zapalarki) jest efektem wieloletniej i konsekwentnej pracy oraz ogromnemu zaangażowaniu i wielkiej pasji załogi Darchemu. Przez wiele lat firma dążyła bowiem do usatysfakcjonowania i zaspokojenia potrzeb swoich klientów, liczyła się z wszystkimi ich uwagami i sugestiami, dzięki czemu udało się stworzyć ekologiczne produkty, które zaspokajają ich potrzeby. Flambit bez wątpienia wiedzie prym na rynku w dziedzinie artykułów grillowych.

Dzięki opracowaniu nowoczesnych technologii oraz inwestycji w nowe linie produkcyjne, firma Darchem Cosmetics jest w stanie zagwarantować klientom nie tylko ekologiczne rozwiązania, ale także niższy koszt jednostkowy wytworzenia gotowego wyrobu przy zachowaniu, a nawet polepszeniu, jego dotychczasowych parametrów.

Na badania oraz przygotowanie całego ciągu technologicznego poświęcono wiele czasu, dzięki czemu produkt końcowy, np. ekologiczna podpałka szara w kostce, charakteryzuje się doskonałą jakością, dopracowaną w najmniejszym szczególe, co czyni ją również całkowicie bezpieczną dla użytkownika. Jej dodatkowymi zaletami są na pewno natychmiastowe wzniecenie i długi okres palenia się, bezwonność płomienia i jego koncentracja na podanym nośniku. Dzięki temu produkt ten może być użytkowany nie tylko podczas grillowania, ale również rozpalania pieców i kominków.

 Flambit - Złote Godło QI 2023

W Darchem Cosmetics pracują pasjonaci, którzy stale i z zaangażowaniem poszerzają jej portfolio produktowe, dzięki czemu firma systematycznie się rozwija i każdego dnia stawia sobie za cel zapewnienie klientom pewnych standardów przy zachowaniu najwyższej jakości produktów przy jednocześnie niskiej cenie.

W tym roku firma została po raz trzeci Laureatem programu Najwyższa Jakość Quality International, zdobywając Perłę QI.

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.