Polargos. Twoje potrzeby – nasza inspiracja

Polargos. Twoje potrzeby – nasza inspiracja

Firma Polargos to polski producent ogrodzeń. Przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii projektuje bezpieczne, trwałe i funkcjonalne ogrodzenia o ponadczasowym designie dla Twojego domu.


Celem marki jest dostarczanie rozwiązań, które nie tylko spełnią stuprocentowo swoją funkcję, ale też będą zachwycać wyglądem i wyznaczać trendy. Ogrodzenia wokół domu to inwestycja na lata, dlatego firma swoim klientom proponuje długotrwałe, innowacyjne rozwiązania.

Innowacja, funkcjonalność, design

Polargos stawia sobie za cel spełnianie oczekiwań klientów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i zbieranego latami doświadczenia, projektuje rozwiązania idące o krok dalej i spełniające te oczekiwania z nawiązką.
Dlatego produkty marki cechują się nie tylko trwałością wynikającą z zastosowania wysokogatunkowych materiałów, ale także nowoczesnym designem i wygodą użytkowania. Wprowadza m.in. zautomatyzowane rozwiązania, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo wokół domu.

Ogrodzenia Polargos – nowoczesne technologie na Twojej posesji

Element System – Ogrodzenia w paczce
Cenisz sobie wygodę i oszczędność czasu? Element System – Ogrodzenia w paczce – to pierwszy na rynku system, dzięki któremu już w 3 godziny samodzielnie zamontujesz ogrodzenia, bramy i furtki w swoim domu lub firmie.
Element System to wygoda i oszczędność. Precyzyjne instrukcje pozwalają na samodzielny montaż już w 2-3 godziny (z małą pomocą sąsiada). Rezygnacja z zatrudnienia fachowców to nie tylko redukcja kosztów montażu, ale też brak opóźnień.
Produkty Element System, dzięki niewielkiej wadze i innowacyjnemu sposobowi pakowania, przewieziesz większym samochodem osobowym i zmniejszysz koszty transportu. Ponadto są uniwersalne i modułowe, przez co sam decydujesz o końcowym wyglądzie swojego ogrodzenia.Bramy Intelligate
Brama Intelligate jest rozwiązaniem dla każdego amatora nowoczesnych technologii. Otwarcie bramy i garażu za jednym kliknięciem? Automatyczne zamknięcie garażu lub zgaszenie światła po upływie określonego czasu? To tylko jedne z wielu możliwości bramy Intelligate, którą sterujesz za pomocą własnego telefonu czy tabletu.
Dzięki bramie Intelligate dopasujesz działanie wszystkich kompatybilnych urządzeń do swojego rytmu dnia. Ustal własny, dogodny dla Ciebie system, korzystając z nieograniczonego zasięgu i geolokalizacji.

Bramy łamane (harmonijkowe)
Masz wąską działkę i brakuje Ci miejsca na bramę przesuwną? Twój dom położony jest blisko linii ogrodzenia lub masz zbyt stromy spadek uniemożliwiający otwarcie skrzydła bramy do wewnątrz posesji? Dwuskrzydłowa brama harmonijkowa to rozwiązanie idealne w tej sytuacji.
Brama nie tylko zajmuje połowę miejsca po otwarciu w stosunku do jej klasycznego odpowiednika, ale także zachowuje jej estetyczny wygląd. Ta zautomatyzowana, otwierana zdalnie brama nie potrzebuje również miejsca w linii ogrodzenia (jak w przypadku bramy przesuwnej). Ponadto jej główne zawiasy wyposażone są w nowoczesne łożyska kulkowe, a zawiasy pomiędzy skrzydłami wykonane są z aluminium.

Bramy teleskopowe
Nie przejmuj się wąskim podjazdem i brakiem miejsca na bramę dwuskrzydłową lub przesuwną. Brama teleskopowa do otwarcia wymaga jedynie połowę przestrzeni względem światła bramy, przez co jest idealnym rozwiązaniem dla wąskich działek. Ta innowacyjna brama przesuwa się na rolkach po szynie, ponadto została zaprojektowana tak, by otwierać się zarówno na prawą, jak i lewą stronę. Zastosowanie pełnej automatyzacji pozwala na otworzenie jej zdalnie, bez wysiadania z samochodu.

Brama przesuwna bez przeciwwagi
Ten produkt dedykowany jest wszystkim, którzy dysponują niewielką przestrzenią. Zamieszczenie w niej tej bramy możliwe jest to za sprawą wyeliminowania przeciwwagi, której długość w standardowej bramie przesuwnej to 1/3 szerokości światła otworu. To rozwiązanie cieszy oczy nowoczesnym, eleganckim designem, który sprawdzi się nie tylko w domu, ale też na terenie firmy. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów i zabezpieczeń antykorozyjnych gwarantuje komfort użytkowania przez długie lata.

Wybór ogrodzenia wokół posesji to decyzja, której konsekwencje będziesz odczuwał przez następne lata. Nie decyduj się na półśrodki. Postaw na połączenie innowacyjnych technologii, nowoczesnego designu, wygody i funkcjonalności. Ogrodzenia Polargos to komfort i bezpieczeństwo na Twojej posesji.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Odwiedź: https://polargos.pl/

zadzwoń pod numer: 22 872 00 91

lub napisz:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.