THOMAS - odkurzacze do zadań specjalnych

THOMAS - odkurzacze do zadań specjalnych

Firma THOMAS produkuje odkurzacze piorące i tradycyjne o dużej mocy ssania oraz z innowacyjnymi systemami filtracji. Asortyment marki został nagrodzony godłem Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma.


Wśród topowych produktów brandu znajdują się odkurzacze z serii Dry Box Amfibia, które oprócz ogromnej mocy 1700W posiadają także dwa systemy filtrowania tworząc tzw. odkurzacz hybrydowy. Zastosowana w nim filtracja wodna zapewnia niezmienną moc ssania i niesamowitą skuteczność oczyszczania domu z alergenów, kurzu i przykrych zapachów.

THOMAS 2

Filtr wodny THOMAS charakteryzuje się unikalną technologią, która sprawia, że już od samego początku procesu odkurzania powietrze zasysane do wnętrza urządzenia jest nawilżane za pomocą specjalnego systemu dysz (Wet Jet System). Układ ten tworzy specjalny płaszcz wodny, przez który muszą przejść wszystkie zanieczyszczenia. W ten sposób kurz, brud i niechciane zapachy od razu są neutralizowane (sklejane) w wodzie, szybciej lądują w pojemniku i nie wydostają się z powrotem do pomieszczenia. Co więcej, do odkurzania potrzebujemy tylko 1 litr wody! Warto dodać, że sam proces sprzątania jest niezwykle skuteczny.

Produkty THOMAS zostały wyposażone  także w filtr cyklonowy, który został zaprojektowany, tak aby ułatwiać separację dużych zanieczyszczeń od drobnego kurzu. Dzięki temu w trakcie czyszczenia urządzenia brudny pył nie wzbija się w powietrze i nie wraca do pomieszczenia, jak zazwyczaj ma to miejsce w przypadku tradycyjnych odkurzaczy workowych lub bezworkowych.

THOMAS
W filtrze cyklonowym opracowanym przez THOMAS duże zanieczyszczenia są zatrzymywane w największej, środkowej komorze,  którą możemy bardzo łatwo opróżnić. Służy do tego specjalne zamknięcie w przedniej części pojemnika, umożliwia ono usunięcie zawartości  komory bez konieczności otwierania pokrywy filtra. Właśnie dlatego drobny kurz wciąż pozostaje szczelnie zamknięty. A czynność możemy wykonywać codziennie, po każdym odkurzaniu. Natomiast pozostały w urządzeniu lotny pył i kurz jest przenoszony do dwóch oddzielnych komór gdzie, za pomocą 12 filtrów cyklonowych, zostaje odfiltrowywany z powierza.

THOMAS_2

Warto dodać, że znaczna część asortymentu THOMAS to odkurzacze piorące. Do każdego urządzenia dołączono szeroki zestaw końcówek, które pomogą w usunięciu nawet najbardziej opornych i umiejscowionych w niedostępnych miejscach plam na dywanie czy kanapie. Dzięki nim sprzątanie staje się dużo łatwiejsze!

THOMAS zadba też o delikatne podłogi w naszych domach. W niektórych zestawach znajduje się innowacyjna szczotka Aqua Stealth. Dzięki niej jednocześnie odkurzamy, myjemy i osuszamy podłogę. Rozwiązanie to sprawia, że nawet delikatne parkiety będą czyste i zadbane.

THOMAS 3

Odkurzacze THOMAS są produkowane z myślą o potrzebach klientów. Zamontowane w nich systemy filtracji zapewniają czyste i zdrowe powietrze, również w  domach osób, które zmagają się z alergiami. Dodatkowo marka przywiązuje dużą wagę do potrzeb miłośników zwierząt. Funkcje prania oraz mnogość końcówek do usuwania sierści z pewnością będą pomocne przy codziennym sprzątaniu bałaganu robionego przez futrzastych podopiecznych.


Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów

na stronie www.robert-thomas.pl

 

 

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.