Z myślą o poprawie jakości życia

Z myślą o poprawie jakości życia

Spółka Betterware International, zajmująca się sprzedażą produktów dla domu, suplementów diety i kosmetyków, działa zgodnie z zasadami biznesu społecznie odpowiedzialnego. Jednym z przykładów takich działań jest poprawa jakości życia rodzinnego. Celem firmy jest także zapewnianie bezpieczeństwa finansowego jej przedstawicielom i pracownikom oraz dbałość o środowisko naturalne.

Betterware International oferuje szerokie możliwości biznesowe każdemu, bez względu na jego pochodzenie, wykształcenie, wyznawaną religię czy kolor skóry. Stwarzanie szansy na rozwój osobisty, nawiązywanie wartościowych relacji i budowanie zespołu w ramach modelu biznesowego, w którym żadne bariery państwowe ani finansowe nie stanowią przeszkody – to tylko niektóre z przyjętych przez spółkę założeń w zakresie kierunków jej rozwoju. Każdy, kto chce rozwijać swoje umiejętności i dążyć do poprawy jakości życia, może skorzystać z oferowanych przez Betterware International możliwości oraz udostępnianych narzędzi, które ułatwiają prowadzenie biznesu.
 
Większość przedstawicieli współpracujących z firmą stanowią kobiety, które dzięki tej współpracy mogą rozwijać swoje biznesy, realizując tym samym marzenia o ciekawej pracy i niezależności. Betterware International wspiera przedsiębiorczość kobiet na wszystkich rynkach Europy Środkowej, na których obecnie działa (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry i Rumunia).

W każdych, podejmowanych przez spółkę, inicjatywach przejawia się także jej dbałość o zadowolenie ze strony klientów. Betterware International nieustannie poszukuje coraz bardziej nowoczesnych produktów, które ułatwiają codzienne domowe funkcjonowanie, dając klientom więcej czasu na przyjemności. Dba o przystępne ceny, by każdy mógł cieszyć się lepszą jakością życia. Wszystkie produkty, wprowadzane do oferty, poddawane są szczegółowym testom z udziałem grupy konsumentów. Proces kontroli jakości przebiega wieloetapowo:
- weryfikowane są certyfikaty i standardy jakości dostawców;
- przeprowadzane są testy konsumenckie;
- po dostarczeniu do magazynu produkty poddawane są szczegółowej kontroli w zakresie zgodności z parametrami ustalonymi podczas testów konsumenckich.

Firma angażuje się również w działania edukacyjne, prowadząc regularne i bezpłatne szkolenia oraz webinary dla swoich przedstawicieli, którzy mogą zyskać cenną wiedzę z zakresu technik sprzedaży oraz zarządzania biznesem.

Betterware International promuje zasady odpowiedzialności społecznej wśród swoich pracowników. Firma wspiera wolontariat, tworząc warunki sprzyjające różnym działaniom charytatywnym. Z uwagi na międzynarodowy charakter przedsiębiorstwa, pielęgnowana jest różnorodność kulturowa, a wolontariusze pomagają chętnym w nauce języka polskiego.  

Spółka nie zapomina również o środowisku naturalnym. Podejmowane są różne działania z zakresu proekologii: stosowane są proste opakowania, które nadają się do ponownego przetworzenia, a przedstawiciele, klienci i pracownicy zachęcani się do segregowania odpadów.  

Betterware International skupia wokół siebie ludzi, dla których rodzina, przytulny dom i zdrowy styl życia są ważne, dlatego pragną cieszyć się nimi, osiągając jednocześnie bezpieczeństwo i wolność finansową.
 

Michał Mierzwiński

Prezes Betterware International

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.