Advertisement

BP_2024

Baterie i natryski z systemem VerdeLine – doskonały sposób na oszczędzanie wody

Baterie i natryski z systemem VerdeLine – doskonały sposób na oszczędzanie wody

Możliwość korzystania z aktualnych zasobów wody na Ziemi jest naszym przywilejem. Wprawdzie aż 70 proc. powierzchni planety pokryte jest wodą, jednak z tego zaledwie 1 proc. nadaje się do picia. Dlatego tak istotne są wszelkie działania mające na celu jej oszczędność i zrównoważone wykorzystanie. W podejmowaniu ich przydatna może okazać się ekologiczna armatura z linii VerdeLine marki FERRO.

Doskonałym sposobem na odpowiedzialne podejście do wykorzystania wody – oprócz zmiany codziennych nawyków – jest zainstalowanie specjalistycznej armatury ograniczającej jej zużycie. Taką w swojej ofercie posiada obecna już od blisko 30 lat na rynku firma FERRO.

FERRO jest niekwestionowanym liderem rozwiązań proekologicznych, w tym baterii i natrysków. Pozwalają one na oszczędność nawet 50 proc. zużywanej wody w każdym gospodarstwie domowym. Firma jest prekursorem tego typu technologii. W 2009 roku, jako pierwszy polski producent wprowadziła system VerdeLine, który znajduje zastosowanie w coraz szerszej palecie modeli i rozwiązań marki. Osiągnięcia w tej dziedzinie zostały potwierdzone międzynarodowym wyróżnieniem – wybrane modele armatury spod znaku VerdeLine dołączyły do prestiżowej bazy European Water Label.

W ograniczającej zużycie wody serii VerdeLine znajdziemy szeroką gamę produktów do kompleksowego wyposażenia łazienek. Wybrane baterie i natryski z tej linii wyposażone zostały w innowacyjne komponenty, które napowietrzają, kontrolują wypływ i umożliwiają regulację temperatury wody, co sprzyja jej oszczędzaniu.
Wśród innowacyjnych rozwiązań z linii VerdeLine warto wymienić:

  • napowietrzający perlator Ferro Air Mix,
  • głowicę Ferro Click z dwustopniową regulacją wypływu wody, dzięki czemu łatwiej jest kontrolować natężenie wypływającej wody,
  • system napowietrzający AIR-In System, który pozwala na użycie mniejszego natężenia wody przy jednoczesnym zachowaniu komfortu z jego korzystania.

Oszczędzanie wody, zmniejszenie domowych wydatków, bycie eko każdego dnia – to wszystko zapewni nowoczesna armatura z innowacyjnym systemem VerdeLine. Funkcjonalne baterie i natryski, dzięki swej interesującej, zgodnej z najnowszymi trendami estetyce będą również wspaniałą ozdobą łazienkowych i kuchennych wnętrz.


FERRO

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.