Fitness Authority® wyznacza standardy i zdobywa wyróżnienie Dobra Marka 2023

Fitness Authority® wyznacza standardy i zdobywa wyróżnienie Dobra Marka 2023

Firma Fitness Authority® na przestrzeni lat stała się jednym z największych w Europie producentów suplementów diety dla sportowców. Teraz została wyróżniona tytułem Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Firma Fitness Authority® powstała w 2004 roku i – chociaż jej początki były związane ze sportem – dzisiaj portfolio jest stale rozwijane, a różnorodne marki są skierowane do wszystkich miłośników zdrowego stylu życia. Suplementy marek FA® możemy znaleźć między innymi na siłowniach, w wielu sklepach internetowych, ale także w popularnych sieciach sklepów. Fitness Authority® stale poszerza swoją ofertę, dostosowując ją do potrzeb najbardziej wymagających rynków. Obecnie eksportuje swoje produkty do ponad 80 krajów na całym świecie, będąc niekwestionowanym liderem branży.

Fitness Authority® od początku istnienia skupiała się na wspieraniu sportowców różnych dyscyplin i była prekursorem sportów sylwetkowych w Polsce. Tylko w tym roku sponsoruje ponad 30 dużych, ogólnopolskich imprez sportowych. Ponadto współpracuje z wieloma atletami i jest wystawcą na wszystkich największych targach branży fitness na całym świecie.

Zgodnie z mottem „My wyznaczamy standardy, inni nas naśladują®”, Fitness Authority® stale ulepsza istniejące produkty oraz tworzy nowe, innowacyjne formuły w oparciu o aktualne trendy i badania naukowe. Formuły produktów są dopasowywane do specyficznych wymagań i standardów różnych rynków. Wszystkie oferowane produkty są testowane i przebadane. Własne zaplecze technologiczne, laboratorium, nowoczesny zakład produkcyjny oraz magazyn umożliwiają przekształcanie każdego pomysłu w rzeczywistość. Szeroka oferta Fitness Authority® obejmuje: batony, kremy, napoje, shoty oraz suplementy diety w proszku, w formie kapsułek i tabletek.

Aby odpowiadać na stale rosnące zapotrzebowanie klientów, w 2022 roku firma Fitness Authority® otworzyła nowoczesny zakład produkcyjny w Rusocinie, spełniający najwyższe standardy w zakresach bezpieczeństwa produkcji, jakości, higieny i bezpieczeństwa żywności. W zakładzie zastosowano najnowsze światowe technologie, umożliwiające automatyzację i robotyzację procesów. Zrównoważony rozwój jest kluczowym elementem polityki firmy, dlatego w trosce o środowisko postawiono na odnawialne źródła energii i wiele rozwiązań umożliwiających ograniczanie śladu węglowego.

Wieloletnie doświadczenie i stały rozwój sprawiły, że Fitness Authority® została w 2023 roku wyróżniona tytułem Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma, przyznawanego najbardziej innowacyjnym, rozwojowym i rozpoznawalnym markom. To już trzecie wyróżnienie w tym roku, świadczące o jej silnej pozycji w branży – wcześniej firma otrzymała Diament Miesięcznika Forbes 2023 oraz nagrodę Corporate LivesWire's Global Awards 2022/2023.

Fitness Authority® również w tym roku nie zwalnia tempa zapowiadając kolejne nowości produktowe i realizuje dalsze dynamiczne plany rozwojowe.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.