Niezwykły komfort i najwyższa jakość

Niezwykły komfort i najwyższa jakość

 Foto: Kolekcja CANDELO nagrodzona Diamentem Meblarstwa

 

Fabryka mebli WERSAL powstała 30 lat temu w małej miejscowości w woj. wielkopolskim. Pasja tworzenia i determinacja założyciela firmy Zbigniewa Kaczorowskiego, pozwoliły rozwinąć mały warsztat w jedną z największych w Polsce fabryk produkujących meble tapicerowane, łóżka oraz materace.

Właściciele od samego początku konsekwentnie realizowali swoją wizję tworzenia mebli z ogromnym entuzjazmem i wyjątkowym wyczuciem potrzeb rynku. Dzisiaj motorem działania są inwestycje i rozwój, dzięki którym firma zwiększyła swoją przewagę konkurencyjną oraz poprawiła efektywność. Dzięki wykwalifikowanej załodze i przyjętej strategii handlowej, każdego roku WERSAL projektuje i oferuje ponad 50 nowych modeli.

Najwyższej jakości wyroby od wielu lat cieszą się uznaniem rosnącej grupy klientów na całym świecie i doceniane są na targach i konkursach branżowych.
Firma ciągle doskonali swoje działania. Kreatywny zespół pracuje w zgodzie z metodą Design Thinking, aby meble sygnowane logo WERSAL powstawały w odpowiedzi na realne potrzeby użytkowników.

Foto: Fabryka Mebli WERSAL z lotu ptaka
Foto: Fabryka Mebli WERSAL z lotu ptaka


Fabryka to prawie 100 000 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej, która wraz z przylegającą do obiektów infrastrukturą zajmuje 20 ha. Nowoczesny park maszynowy zaprojektowano wg najnowszych standardów optymalizując proces produkcyjny, co zwiększyło obroty i zyski firmy, pozycjonując ją wysoko w rankingach producentów mebli tapicerowanych. Czym jednak byłyby najbardziej nowoczesne linie produkcyjne gdyby nie ludzie? To oni są najcenniejszym zasobem i kręgosłupem firmy WERSAL. Dzisiaj to ponad 1,4 tys. pracowników, dla których firma jest gwarantem stabilnej, bezpiecznej i komfortowej pracy.

W bogatej ofercie można znaleźć meble do salonów, sypialni, pokoi młodzieżowych i hotelowych. Wygodne sofy, narożniki, łóżka korpusowe i kontynentalne oraz linia materacy, zaspakajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Modułowa kolekcja CANDELO jest jedną z tych, która najbardziej wyróżnia się oryginalnym designem. Zdobyła uznanie wśród wszystkich miłośników komfortu, nowoczesnego stylu  i elegancji. Ta kolekcja została doceniona również przez znawców branży i nagrodzona tytułem „Diament Meblarstwa”.

Kolekcja CANDELO w bieżącym roku pretenduje do Złotego Godła w XVII edycji prestiżowego ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość Quality International 2023.

Fabryka Mebli WERSAL

 

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.