Sukces zobowiązuje

Sukces zobowiązuje

Od przedsiębiorstw, które stały się synonimami doskonałych osiągnięć rynkowych, współczesna gospodarka oczekuje nie tylko dalszych efektów ekonomicznych i nieustannego rozwoju, ale też aktywności społecznej, przejawiającej się etyczną postawą biznesową oraz ponadstatutową odpowiedzialnością za pracowników i otoczenie, w którym funkcjonują.  Tendencjom tym doskonale potrafi sprostać firma ERBET Sp. z o.o. Nowego Sącza, działające nieprzerwanie od 1990 r. na rynku inwestycji budowlanych.

– Od ponad 30 lat, dzięki wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług, ich terminowej i solidnej realizacji oraz zdobytemu zaufaniu inwestorów, możemy dziś z satysfakcją mówić o osiągniętym sukcesie, zarówno pod względem kondycji ekonomicznej firmy, jak i spektrum realizowanych zadań – mówi Tomasz Ćwikowski, Prezes Zarządu spółki ERBET, która świadczy szerokie spektrum prac, w ramach generalnego wykonawstwa inwestycji. – Zakres naszych możliwości obrazują liczne realizacje obiektów użyteczności publicznej, budowli muzealnych, sakralnych i zabytkowych (remonty i modernizacje), sportowych, infrastruktury turystycznej (hotele, pensjonaty). Nie stronimy także od klasycznych inwestycji mieszkaniowych, przemysłowych, usługowo-handlowych. Wysoce specjalistyczne prace przy renowacji obiektów zabytkowych, także regionalnych opartych w znacznej mierze na konstrukcjach drewnianych, stanowią wyjątkowy obszar naszej działalności. Takie prace wymagają od nas dużego zaangażowania, nieustannego pozyskiwania wiedzy dotyczącej architektury historycznej i ścisłej współpracy z konserwatorami zabytków – zaznacza prezes Tomasz Ćwikowski.

 ERBET, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pracy profesjonalnej kadry oraz zastosowaniu różnorodnych, innowacyjnych technik, jest w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom kontrahentów. Własna kadra świadcząca kompleksowe usługi w ramach generalnego wykonawstwa jest dodatkową przewagą konkurencyjną i bez wątpienia stanowi korzyść dla inwestora.

Największą aktywność firma odnotowuje na południu Polski i tam też zrealizowała najwięcej swoich prac – w woj. małopolskim (zwłaszcza w Nowym Sączu, Krakowie i Krynicy-Zdroju), na Górnym i Dolnym Śląsku, a także w innych regionach, m.in. w woj. mazowieckim (zwłaszcza w Warszawie), na Podkarpaciu i w woj. lubelskim.

Wiele realizacji ERBETU to spektakularne, nagradzane inwestycje, w tym Medalem Europejskim. To m.in. budowa hotelu Mercure w Krynicy-Zdroju (2015), Apartamentów Zielony Zdrój w Krynicy-Zdroju (2017), przebudowa Zakładu Eksploatacji Wody Mineralnej „Muszynianka” (2018), Hotelu Szczawnica Park Resort & SPA z Centrum Apartamentowo-Konferencyjnym (2020), który został także nagrodzony tytułem Top Builder 2020. Ponadto ERBET jest zdobywcą Medalu Europejskiego 2016 w kat. Generalne Wykonawstwo Inwestycji.

W aktualnej realizacji są liczne, nie mniej ciekawe inwestycje, jak m.in. odbudowa budynku pensjonatu uzdrowiskowego „Willa Tatrzańska” w Krynicy, budowa Zespołu Sakralnego Zakonu Franciszkanów w Katowicach z kościołem, klasztorem i domem parafialnym, przebudowa i modernizacja zabytkowego Pałacu Stadnickich w Nawojowej, czy inwestycje dla takich przedsiębiorstw, jak Fakro, Bitner, Newag, Tokai Cobex oraz dla Miasta Nowego Sącza. ERBET realizuje również budowę kolei gondolowej nad Soliną i nowego zakładu produkcyjnego dla przedsiębiorstwa Linoszczel.

 Efektywne spełnianie się w sferze biznesowej ERBETU sprawia, że firma chętnie angażuje się w działalność charytatywną udzielając wsparcia osobom i instytucjom potrzebującym. Są to liczne inicjatywy edukacyjne i kulturalne w regionie (m.in. tegorocznego festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju).


– Jesteśmy sponsorem wielu akcji charytatywnych, zwłaszcza ukierunkowanych na wsparcie dzieci i młodzieży. Na szczególną uwagę zasługuje udział ERBETU we wspieraniu sportu. Firma jest m.in. sponsorem kajakarza Dariusza Popieli, dziewięciokrotnego mistrza Polski, wielokrotnego medalisty Mistrzostw Europy i Świata. Do najbardziej spektakularnych społecznych aktywności firmy należy bez wątpienia systematyczne wsparcie motocyklowych wypraw podróżników w najdalsze zakątki świata, m.in. w Himalaje, czy na Madagaskar. Za swoją społeczną działalność ERBET został już kilkukrotnie nagrodzony tytułem „Firma dobrze widziana” w konkursie Business Centre Club.

Zuzanna Pawełczyk

 

 

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.