Sukces zobowiązuje

Sukces zobowiązuje

Od przedsiębiorstw, które stały się synonimami doskonałych osiągnięć rynkowych, współczesna gospodarka oczekuje nie tylko dalszych efektów ekonomicznych i nieustannego rozwoju, ale też aktywności społecznej, przejawiającej się etyczną postawą biznesową oraz ponadstatutową odpowiedzialnością za pracowników i otoczenie, w którym funkcjonują.  Tendencjom tym doskonale potrafi sprostać firma ERBET Sp. z o.o. Nowego Sącza, działające nieprzerwanie od 1990 r. na rynku inwestycji budowlanych.

– Od ponad 30 lat, dzięki wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług, ich terminowej i solidnej realizacji oraz zdobytemu zaufaniu inwestorów, możemy dziś z satysfakcją mówić o osiągniętym sukcesie, zarówno pod względem kondycji ekonomicznej firmy, jak i spektrum realizowanych zadań – mówi Tomasz Ćwikowski, Prezes Zarządu spółki ERBET, która świadczy szerokie spektrum prac, w ramach generalnego wykonawstwa inwestycji. – Zakres naszych możliwości obrazują liczne realizacje obiektów użyteczności publicznej, budowli muzealnych, sakralnych i zabytkowych (remonty i modernizacje), sportowych, infrastruktury turystycznej (hotele, pensjonaty). Nie stronimy także od klasycznych inwestycji mieszkaniowych, przemysłowych, usługowo-handlowych. Wysoce specjalistyczne prace przy renowacji obiektów zabytkowych, także regionalnych opartych w znacznej mierze na konstrukcjach drewnianych, stanowią wyjątkowy obszar naszej działalności. Takie prace wymagają od nas dużego zaangażowania, nieustannego pozyskiwania wiedzy dotyczącej architektury historycznej i ścisłej współpracy z konserwatorami zabytków – zaznacza prezes Tomasz Ćwikowski.

 ERBET, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pracy profesjonalnej kadry oraz zastosowaniu różnorodnych, innowacyjnych technik, jest w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom kontrahentów. Własna kadra świadcząca kompleksowe usługi w ramach generalnego wykonawstwa jest dodatkową przewagą konkurencyjną i bez wątpienia stanowi korzyść dla inwestora.

Największą aktywność firma odnotowuje na południu Polski i tam też zrealizowała najwięcej swoich prac – w woj. małopolskim (zwłaszcza w Nowym Sączu, Krakowie i Krynicy-Zdroju), na Górnym i Dolnym Śląsku, a także w innych regionach, m.in. w woj. mazowieckim (zwłaszcza w Warszawie), na Podkarpaciu i w woj. lubelskim.

Wiele realizacji ERBETU to spektakularne, nagradzane inwestycje, w tym Medalem Europejskim. To m.in. budowa hotelu Mercure w Krynicy-Zdroju (2015), Apartamentów Zielony Zdrój w Krynicy-Zdroju (2017), przebudowa Zakładu Eksploatacji Wody Mineralnej „Muszynianka” (2018), Hotelu Szczawnica Park Resort & SPA z Centrum Apartamentowo-Konferencyjnym (2020), który został także nagrodzony tytułem Top Builder 2020. Ponadto ERBET jest zdobywcą Medalu Europejskiego 2016 w kat. Generalne Wykonawstwo Inwestycji.

W aktualnej realizacji są liczne, nie mniej ciekawe inwestycje, jak m.in. odbudowa budynku pensjonatu uzdrowiskowego „Willa Tatrzańska” w Krynicy, budowa Zespołu Sakralnego Zakonu Franciszkanów w Katowicach z kościołem, klasztorem i domem parafialnym, przebudowa i modernizacja zabytkowego Pałacu Stadnickich w Nawojowej, czy inwestycje dla takich przedsiębiorstw, jak Fakro, Bitner, Newag, Tokai Cobex oraz dla Miasta Nowego Sącza. ERBET realizuje również budowę kolei gondolowej nad Soliną i nowego zakładu produkcyjnego dla przedsiębiorstwa Linoszczel.

 Efektywne spełnianie się w sferze biznesowej ERBETU sprawia, że firma chętnie angażuje się w działalność charytatywną udzielając wsparcia osobom i instytucjom potrzebującym. Są to liczne inicjatywy edukacyjne i kulturalne w regionie (m.in. tegorocznego festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju).


– Jesteśmy sponsorem wielu akcji charytatywnych, zwłaszcza ukierunkowanych na wsparcie dzieci i młodzieży. Na szczególną uwagę zasługuje udział ERBETU we wspieraniu sportu. Firma jest m.in. sponsorem kajakarza Dariusza Popieli, dziewięciokrotnego mistrza Polski, wielokrotnego medalisty Mistrzostw Europy i Świata. Do najbardziej spektakularnych społecznych aktywności firmy należy bez wątpienia systematyczne wsparcie motocyklowych wypraw podróżników w najdalsze zakątki świata, m.in. w Himalaje, czy na Madagaskar. Za swoją społeczną działalność ERBET został już kilkukrotnie nagrodzony tytułem „Firma dobrze widziana” w konkursie Business Centre Club.

Zuzanna Pawełczyk

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.