Europejskie Forum Biznesu 2023 już za nami!

Już wkrótce Europejskie Forum Biznesu 2023!

W tym roku Europejskie Forum Biznesu 2023 odbyło się 1 grudnia 2023 r. w Pijalni Głównej Uzdrowiska Krynica-Żegiestów w Krynicy-Zdroju. Podczas wydarzenia poznaliśmy laureatów tytułów Najwyższa Jakość QI 2023, Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2023, Turystyczny Produkt/Turystyczna Usługa Roku 2023 oraz nagród specjalnych Victory Biznesu 2023.

Jak co roku celem Europejskiego Forum Biznesu jest integracja środowiska biznesowego, naukowego i samorządowego oraz pomoc w nawiązaniu współpracy i wymianie informacji pomiędzy uczestnikami wydarzenia. Spotkanie kierujemy do wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z prowadzeniem biznesu w Polsce, zrównoważonym rozwojem, ekologią, polityką pracowniczą czy wdrażaniem nowoczesnych technologii. Tegoroczne EFB odbyło się pod hasłem: "Gospodarka w obliczu zmian. Realia, strategie, perspektywy". Debaty i rozmowy forum były transmitowane online za pośrednictwem strony Facebook.com/ForumBiznesu.


Podczas dyskusji EFB 2023 zostały poruszone następujące zagadnienia:
•    Gospodarka zrównoważonego rozwoju. W odpowiedzialności o lepsze jutro;
•    Polska odpowiedź na realne zagadnienia bezpieczeństwa cyfrowego w przemyśle;
•    Prawo – ubezpieczenia, roszczenia, odszkodowania;
•    Profilaktyka zdrowotna i jakość produktów: budowanie lepszej przyszłości dla wszystkich;
•    Nowoczesne strategie zarządzania zespołem pracowników w przedsiębiorstwie przemysłowym;
•    Specjaliści pilnie poszukiwani. Efektywna rekrutacja – trendy i tendencje.


Europejskie Forum Biznesu to również podsumowanie Programu Najwyższa Jakość QI. Laureaci tego projektu zostali wyłonieni w trzech kategoriach: Produkt, Usługi i System Zarządzania oraz czterech grupach podmiotów uzależnionych od wielkości zatrudnienia. Nagrodzeni Godłem QI zostali uhonorowani grawerowanymi Medalami oraz dyplomami. Natomiast wielokrotni laureaci konkursu odebrali wyróżnienia specjalne: Perły QI, Złote Perły QI, Diamenty QI.


Patronat nad tegoroczną - XVII edycją Programu Najwyższa Jakość QI objęły: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny i Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.


Dodatkowo w czasie EFB poznaliśmy Liderów Społecznej Odpowiedzialności. Wyróżnienia te zostały wręczone w kategoriach DOBRA FIRMA, DOBRY PRACODAWCA i EKO FIRMA. Statuetkami LSO zostały nagrodzone również samorządy w nowej kategorii: LSO - SOLIDNY SAMORZĄD.


Europejskie Forum Biznesu było również okazją do poznania podmiotów nagrodzonych tytułami Turystyczny Produkt / Turystyczna Usługa Roku 2023. Znak ten wskazuje ciekawe i warte odwiedzenia miejsca w naszym kraju oraz interesujące produkty i projekty z branży turystycznej. Jego celem jest kreowanie i wzmacnianie pozytywnego przekazu związanego z działalnością kulturową, zarówno w stosunku do lokalnej społeczności, jak i turystów. To nieoceniona pomoc w działaniach marketingowych i wizerunkowych.  

Podczas wieczornej Gali Finałowej EFB poznaliśmy również Laureatów nagród specjalnych Victorów Biznesu 2023.

Już wkrótce na naszej stronie pojawi się obszerna fotorelacja z tego wyjątkowego wydarzenia.

 

EFB_2023_logotypy

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.