Kongres Turystyki Polskiej 2018

Przyjazna Gmina - edycja 2018


10-11 października 2018, tradycyjnie w Świdnicy, podczas dwudniowej konferencji Kongresu Turystyki Polskiej,  odbyło się podsumowanie X edycji Programu Przyjazna Gmina oraz Programu Turystyczny Produkt/Turystyczna Usługa Roku.

Organizatorzy Kongresu zaproponowali uczestnikom dziewięć sesji: plenarnych, tematycznych, warsztatowych oraz panele dyskusyjne. W ich trakcie można było dowiedzieć się m.in. jak tworzyć zadowolenie gości, za które będą chcieli zapłacić, jak turyści doświadczają świata, jak połączyć rozproszonych w turystyce i jaką rolę ogrywają w tym ekomuzea, spojrzeć na produkty sieciowe jako źródło nadzwyczajnych wrażeń turystycznych, poznać modele tworzenia sieciowych produktów turystycznych, organizacyjne i informatyczne wsparcie rozwoju sieciowych produktów turystycznych na przykładzie szlaków kulturowych i tematycznych pakietów lokalnych, porozmawiać o warunkach powodzenia inicjatyw sieciowych w turystyce, sposobach kształtowania nadzwyczajnych doświadczeń gości w oparciu o sieć relacji regionalnych.

Całość wydarzenia posumowała uroczysta gala podczas, której Laureatom tytułów Turystyczny Produkt/Turystyczna Usługa Roku oraz  Przyjazna Gmina zostały wręczone dyplomy i statuetki. 
Po zakończeniu części oficjalnej dla uczestników zagrał zespół PapaD.

 Przyjazna Gmina - edycja 2018

Kongres Turystyki Polskiej 2018, Laureaci Programu Przyjazna Gmina 2018, fot.Wiktor Bąkiewicz 

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.