Startują konkursy dla najlepszych specjalistów i firm w obszarze zdalnej komunikacji z klientem

1920-ip_zs_tm.jpg

Pandemia nadała dodatkowego znaczenia konkursom Contact Center (Złota Słuchawka i Telemarketer Roku), największym wydarzeniom branży CC, które od ponad dekady organizowane są przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.

Od dnia 25 lutego do 12 marca można zgłaszać prace w konkursie Złota Słuchawka: https://zlotasluchawka.pl

Od 22 lutego do 19 marca można zgłaszać prace w konkursu Telemarketer Roku: https://telemarketerroku.pl

- Za nami najbardziej zdalny rok w historii ludzkości. Obserwujemy z uwagą, co przyniosą kolejne miesiące, ale wiemy jedno – przestrzeń kontaktu z klientem już nigdy nie będzie taka sama. Nawet organizacje, które do tej pory zdalny kontakt z klientem traktowały jako dodatek do kontaktu F2F, w czasie pandemii musiały zweryfikować założenia i przejść do kontaktu wykorzystującego różnego rodzaju łącza – mówi Urszula Zarańska, Dyrektor Generalna Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB. - Telefon i internet stały się jeszcze bardziej nierozłącznymi narzędziami, a organizacje zostały zmuszone do poszerzenia kompetencji w tym zakresie. Te, które zrobiły to najlepiej – zapraszamy by zgłosiły się w tym roku do konkursów Złota Słuchawka i Telemarketer Roku

Konkursy CC to największe święto branży CC.

Złota Słuchawka stała się symbolem najwyższego poziomu organizacji jednostek CC pod względem otwartości na zaspakajanie potrzeb klientów i pracowników, jakości i samodoskonalenia – wyróżnia najlepsze projekty i ludzi wspierających procesy. Telemarketer Roku to konkurs promujący najwyższe standardy pracy w zdalnej komunikacji z klientem. Identyfikuje i promuje najlepsze praktyki rynkowe w branży contact center – nagradza konsultantów, doradców, windykatorów, sprzedawców, telemarketerów.

- Naszym celem jest wybór najlepszych zgłoszeń, określenie najwyższych standardów prowadzenia rozmów oraz zarządzania jednostkami CC. Dzięki znakomitemu jury powstał wysokiej jakości wkład merytoryczny do dalszych prac Rady ds. Rynku CC przy PSM SMB. Jednostki CC to nowoczesne, profesjonalnie zarządzane, miejsca pracy, które wnoszą wymierny wkład w budowę wartości marki, co w obecnej sytuacji związanej z izolacją jest szczególnie ważne – dodała Urszula Zarańska.

Gala wręczenia nagród odbędzie się w czerwcu 2021 roku. O jej formule zadecyduje ostateczna sytuacja związana z ograniczeniami zdrowotnymi.


***

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.