VIII Targi IT Future Expo - rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom i wyprzedź konkurencję!

VIII Targi IT Future Expo - rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom i wyprzedź konkurencję!

Ponownie największa impreza B2B branży IT w Polsce! Pod patronatem ForumBiznesu.pl. 22 września 2022 na Stadionie Legii Warszawa. 8 edycja, 3000 uczestników, 25 prelegentów, 100 wystawców.

 
IT Future Expo to VIII edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, w całości poświęconego technologiom dla biznesu. To miejsce tworzenia silnych relacji biznesowych oraz platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. 16h merytoryki oraz wystąpienia najlepszych speakerów, pozwolą wyjść z głową pełną pomysłów i gotowych rozwiązań na rozwój Twojej firmy.

Jeśli chcesz:
-    dowiedzieć się co napędza branżę IT?
-    poznać najnowsze technologie, które automatyzują pracę przedsiębiorstw
-    wymienić doświadczenia z ekspertami branżowymi oraz nawiązać istotne partnerstwa

to wydarzenie jest dla Ciebie! Zainspiruj się targami z udziałem liderów rynku, które pozwolą dokładnie przyjrzeć się obowiązującym trendom i nadchodzącym wyzwaniom dla biznesu, w obliczu dynamicznie pędzącej cyfryzacji. Spotkaniu towarzyszyć będzie również gala rozdania nagród IT Future Awards – wyróżniająca najlepsze rozwiązania oraz usługi IT w Polsce, wybrane przez czołowych CIO.

Organizatorzy przygotowali kolejne nowości i atrakcje. Oprócz sztandarowego wydarzenia towarzyszącego - IT Future Congress, w trakcie którego eksperci poruszą najważniejsze aspekty rewolucji cyfrowej, robotyzacji i automatyzacji, będzie można odwiedzić specjalistyczne strefy tematyczne i bezpłatnie skorzystać z konsultacji technologicznych w zakresie istotnych obszarów, wpływających na funkcjonowanie firmy.

Podczas tej edycji targów odbędzie się także debata: Wyzwania hiperautomatyzacji przedsiębiorstw, z udziałem doświadczonych ekspertów i praktyków w tej dziedzinie. Tematem debaty będą rozważania w obszarze budowania przewagi konkurencyjnej firm dzięki automatyzacji i robotyzacji procesów. Uzyskamy również odpowiedzi na pojawiające się wątpliwości dotyczące idących za tym korzyści, ryzyk i zagrożeń oraz przełożenia na rzeczywiste ROI. Czynny udział w debacie wezmą m.in.:

•    Wojciech Szremski - Head of RPA CoE - Schaeffler
•    Tomasz Ćwik - Head of New Technologies and Architecture Department - BNP Paribas
•    Agnieszka Leśniewska - Kierownik Zespołu Zarządzania Projektami i Procesami - Unum Życie TUiR
•    Dawid Szałański - Kierownik Działu Inteligentnej Automatyzacji – Neuca
•    Tomasz Zalewski – Partner - Bird & Bird

Zapraszamy także do odwiedzenia specjalnie przygotowanych stref; IT Law Point, IT Consulting Point oraz punktu Dotacje UE na IT, gdzie nasi eksperci pomogą Ci zrozumieć skomplikowane regulacje, czy poradzą w zakresie uzyskania funduszy na rozwój technologiczny firmy. To tylko niektóre zagadnienia z jakimi będziesz mógł się spotkać podczas wydarzenia w strefach specjalistycznych.

-    Nurtują Cię najnowsze rozwiązania robotyzacji?
-    Chcesz wiedzieć jak zabezpieczyć firmę przed wyciekaniem istotnych informacji na zewnątrz?
-    Od dawna masz w planach przeprowadzenie analizy polityki bezpieczeństwa organizacji?
-    Zastanawiasz się nad rozwiązaniem, które efektywnie zoptymalizuje funkcjonowanie firmy?

Zarejestruj się bezpłatnie na wydarzenie już dziś: https://itfuture.pl/rejestracja-it-future/

Ilość darmowych miejsc ograniczona!

Podczas równolegle odbywającego się IT FUTURE CONGRESS wysłuchamy wystąpień ekspertów branżowych oraz liderów rynku, z którymi podzielimy wiedzę nt. obecnych wyzwań technologicznych, przed którymi stoi biznes. Uczestnicy będą mieli także okazję przekonać się, które rozwiązania IT warto wykorzystać w swoich organizacjach oraz w jaki sposób je wdrożyć i sfinansować.
Wśród prelegentów m.in.: Maciej Ogórkiewicz – IT Security Director – ING Bank Śląski, Radosław Kita - Head of Data Science - Ringier Axel Springer Polska, Dariusz Gałęzowski - Dyrektor Biura Architektury - PKO Bank Polski, Lucyna Młodzianowska –  Senior Project Manager – BNP Paribas.

Sponsorem Strategicznym wydarzenia została firma Cloudware, a pozostałymi partnerami eventu są: Britenet, SOTI, Econocom oraz Epson. Sprawdź kto jeszcze znalazł się w gronie wystawców: https://itfuture.pl/#partnerzy

Stało się już tradycją, że IT Future Expo towarzyszą informatyczne targi pracy. Również i tym razem w specjalnie wydzielonej strefie, odbędzie się wydarzenie - IT CAREER SUMMIT, wraz z równolegle trwającą konferencją  - Developers Congress.

To jednak nie koniec atrakcji :) W programie imprezy przewidujemy także strefę 3D, w której zetkniecie się z wirtualną rzeczywistością oraz technologią druku 3D. Nie zabraknie również strefy relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu.

Zapraszamy do zgłoszenia bezpłatnego udziału w wydarzeniu https://itfuture.pl/rejestracja-it-future/

Nie czekaj, ilość darmowych miejsc ograniczona!

Zobacz, że warto wziąć udział w targach i obejrzyj videorelację z ostatniej edycji:
https://itfuture.live/targi2019

Wydarzenie jest bezpłatne jednak ma charakter branżowy. Do udziału zapraszamy zatem wszystkich reprezentantów firm oraz instytucji.

Zakres tematyczny targów:
-    Systemy korporacyjne
-    Infrastruktura i Data Center
-    Bezpieczeństwo IT
-    Cloud Computing
-    Big Data oraz BI
-    Data Science oraz Machine Learning
-    IOT
-    Workflow, BPA oraz RPA
-    AI
-    Technologie mobilne
-    E-commerce
-    Strefy specjalne (drony, strefa 3D, strefa kariery)
-    Usługi IT (outsourcing, szkolenia, consulting)
-    Technologie sprzętowe
-    Teleinformatyka
-    Rozwiązania branżowe (dla logistyki, dla edukacji, dla bankowości, dla medycyny)

Strona internetowa wydarzenia: https://itfuture.pl/
Data: 22.09.2022
Lokalizacja: Stadion Legii w Warszawie

Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny!

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.