Zaczynamy kolejną edycję konkursu Najwyższa Jakość QI!

Zaczynamy kolejną edycję konkursu Najwyższa Jakość QI!

Jakość  to jeden z podstawowych parametrów, którymi sugeruje się konsument przy wyborze konkretnego produktu czy usługi. Dlatego od 17 lat tak ważne jest dla nas wskazywanie tych firm i instytucji, dla których wysoki poziom dostarczanych przez nich wyrobów jest szczególnie ważny. Pomaga nam w tym Program Najwyższa Jakość QI.

W tym celu od kilkunastu lat analizujemy rynek, współpracujemy z uznanymi w kraju instytucjami, które pomagają nam wskazywać te produkty i usługi, które charakteryzują się ponadprzeciętnymi standardami. W organizowanym przez nas programie Najwyższa Jakość QI weryfikujemy przesyłane do nas wnioski zgłoszeniowe i co roku nagradzamy Złotym, Srebrnym lub Brązowym Godłem Quality International najlepsze firmy i instytucje.  

Misją konkursu Najwyższa Jakość QI jest również edukacja i promowanie skutecznych metod zarządzania jakością. Podczas Europejskiego Forum Biznesu, corocznego spotkania laureatów i uczestników tego projektu, rozmawiamy na ważne dla przedsiębiorców tematy, takie jak: zarządzanie, odpowiedzialny biznes, polityka pracownicza, ekologia czy skuteczny marketing. Uczestnicy tego wydarzenia często mają możliwość omówienia swoich problemów i pomysłów, wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami oraz nawiązania przydatnych kontaktów.

Od wielu lat patronat nad Programem Najwyższa Jakość QI i Europejskim Forum Biznesu sprawują Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Dodatkowo zeszłorocznemu Europejskiemu Forum Biznesu patronowali również: Parlament Europejski, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Marszałek Województwa Śląskiego oraz Prezydent Miasta Katowice.

Europejskie Forum Biznesu 2022

Do jakich podmiotów kierujemy konkurs Najwyższa Jakość QI?

Projekt ma charakter ponadbranżowy, a uczestniczyć w nim może każda firma działająca na terenie naszego kraju.

Nagrody przyznawane są w czterech grupach podmiotów, podzielnych w zależności od wielkości zatrudnienia tj. firmy mikro, małe, średnie i duże. Dodatkowo w osobnej kategorii ocenie poddawane są samorządy.

Co ważne zgłoszenia można dokonać w jednej z trzech kategorii: Produkt, Usługa lub System Zarządzania.

Wszystkie firmy zainteresowane udziałem konkursie Najwyższa Jakość Quality International zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Powiększmy grono podmiotów, dla których wysoki poziom oferowanych usług i produktów jest priorytetem! Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Wnioski zgłoszeniowe można pobrać tutaj: https://www.najwyzszajakoscqi.pl/index.php/o-programie

Zapraszamy również do zapoznania się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi projektu Najwyższa Jakość QI – jednego z najstarszych programów jakościowych dla firm - https://najwyzszajakoscqi.pl

  

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.