NAVITEL R450 NV – dyskretny wideorejestrator z wbudowanym superkondensatorem

NAVITEL R450 NV – dyskretny wideorejestrator z wbudowanym superkondensatorem

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nowy wideorejestrator – R450 NV. Producent wyposażył go w sensor Night Vision, szeroki kąt widzenia obiektywu oraz odporny na warunki atmosferyczne kondensator.

 

Navitel R450 NV nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), w 30 kl./s., zapisując je na karcie microSD o pojemności do 128 GB. Za stabilną pracę urządzenia odpowiada procesor GP6248. Sensor optyczny GC2053 (night vision) i wysokiej jakości szklana optyka umożliwiają rejestrację szczegółowych materiałów nawet w warunkach słabego oświetlenia. Szeroki kąt widzenia obiektywu 130° obejmuje w kadrze to, co dzieje się przed samochodem oraz na sąsiednich pasach ruchu. Wszystkie nagrania można oglądać z poziomu kamery na 2,35-calowym ekranie, wykonanym
w technologii IPS. Producent uwzględnił również port kamery cofania, z możliwością wpięcia dodatkowej kamery na tył auta.
 

Zastosowany w kamerze superkondensator podtrzymuje jej zasilanie i jest odporny na warunki zewnętrzne (upał, mróz), czy też podczas wypadku, gdy zasilanie zostanie odłączone. Charakteryzuje się długą żywotnością i dużą pojemnością przy kompaktowych wymiarach.
Dołączony do zestawu czytnik kart pamięci, zasilany z gniazda USB, zapewnia szybką transmisję danych z kamery na komputer.

„Wideorejestrator Navitel R450 NV dołącza do naszego portfolio jako solidna propozycja kamery ze średniej półki cenowej. Zadbaliśmy jednak o to, aby na pokładzie urządzenia znalazły się wszystkie najważniejsze parametry, m.in. sensor night vision, szeroki kąt obiektywu, czy też G-Sensor. Nowością jest sposób zasilania, mianowicie zdecydowaliśmy się nie na klasyczną baterię, lecz kondensator. Wykazuje się on stabilnością pracy i brakiem podatności na zmienne, nawet ekstremalne warunki atmosferyczne. Z uwagi na duże zainteresowanie wśród kierowców rejestracją obrazu z tyłu pojazdu, uwzględniliśmy także port kamery cofania, który umożliwia podłączenie dodatkowej kamerki
i nagrywania również tego, co dzieje się za samochodem. Uważam, że R450 NV jest ciekawą, budżetową propozycją wideorejestratora z możliwością rozbudowy dla osób bardziej wymagających. Chciałbym również dodać, że brak dostępności przewodników i półprzewodników odczuwalny jest niestety wśród wielu branż, również naszej. Navitel jako jedna z nielicznych firm
w obecnych, jakże trudnych czasach, może pochwalić się stałym rozszerzaniem oferty produktowej. Ciężko pracujemy nad nowymi projektami i nie zamierzamy zwalniać ani na chwilę” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W zestawie oprócz wideorejestratora znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, czytnik kart, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapą 47 krajów.

NAVITEL R450 NV dostępny jest w sklepach z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora – 299 złotych.

O firmie NAVITEL®
 
 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.