Wszystko zależy od oprogramowania! Firma Synology zaprasza klientów biznesowych, aby przekonali się o tym osobiście.

Wszystko zależy od oprogramowania! Firma Synology zaprasza klientów biznesowych, aby przekonali się o tym osobiście.

Warszawa, Polska 22 września 2022 - firma Synology GmbH zorganizowała dla swoich Partnerów medialnych w Polsce wydarzenie Synology 2022 Media Event, podczas którego zaprezentowała wachlarz rozwiązań opartych na wiodących innowacjach oraz wzrost znaczenia Synology na rynku informatycznym w ciągu ostatnich 5-ciu lat.

Jedą z nowości oferowanych przez firmę jest Ekosystem Synology. Jest to zestaw usług świadczonych przez firmę Synology i jej partnerów w celu zwiększenia doświadczenia klientów podczas całego procesu zakupowego, a także podczas korzystania z rozwiązań Synology.

Partnerzy firmy mogą teraz skorzystać z programu edukacyjnego o nazwie Synology Intensive Training (SIT), który składa się z czterech modułów. DSM Architect jako moduł podstawowy zapewnia uczestnikom podstawową wiedzę na temat firmy Synology i jej rozwiązań. Backup Architect, Surveillance Architect i Productivity Architect to moduły specjalistyczne, które dostarczają więcej informacji i wiedzy na temat poszczególnych rozwiązań.
Klienci indywidualni mogą również korzystać ze szkoleń i certyfikacji SIT. Przyczynia się to do zdobycia wiedzy na temat użytkowania i utrzymania rozwiązań Synology oraz dodatkowo daje dostęp do zaawansowanych usług wsparcia technicznego.

Na czym Synology będzie się koncentrować w przyszłości:

1. Kopia zapasowa
Tworzenie kopii zapasowych to najwyższy priorytet firmy. Active Backup Suite to idealne rozwiązanie, które łączy to, co najlepsze z obu światów - zaawansowane funkcje płatnych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych z modelem bezlicencyjnym. Umożliwia tworzenie kopii zapasowych rozwiązań chmurowych, takich jak Microsoft 365 i Google Workspace, serwerów Windows i Linux, Hyper-V, VMware, a wkrótce, także niebawem MacOS.

2. Rozwiązania chmury hybrydowej i chmury C2
Chmura C2 firmy Synology opracowana została jako dodatek do jej rozwiązań Synology NAS. Chmura hybrydowa jest kluczowym  tematem w kolejnych latach, ponieważ łączy w sobie dobrodziejstwa obu światów - rozwiązań on-premise i chmury. Strategią firmy jest oferowanie jej klientom rozwiązań od jednego producenta, aby zwiększyć niezawodność i bezpieczeństwo. Pozwala to uniknąć nieprzyjemnego przerzucania klientów z jednej linii wsparcia technicznego na drugą, oferując jeden punkt kontaktowy.

3. Monitorowanie
Każdy serwer NAS firmy Synology może stać się efektywnym kosztowo rozwiązaniem do monitoringu. Jest to część strategii rozwiązań typu "wszystko w jednym urządzeniu Synology".

Podczas wydarzenia zostało nagrodzonych 5-ciu partnerów firmy w następujących kategoriach:

1.    Project Value Hero 2022
MBA SYSTEM  SPÓŁKA Z O.O
Za największy wartościowo projekt.

2.    Project Volume Hero 2022
Storage IT Sp. z o.o.
Za największą ilość oraz wartość zrealizowanych projektów.

3.    Online Partner of the Year 2022
x-kom sp. z o.o.
Za największe obroty wśród polskich firm online i dobrą współpracę w zakresie handlowym i marketingowym.

4.    Interesting Use Case of the Year 2022
Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu
Za ciekawe wdrożenie rozwiązań Synology i ich opis na naszej stronie pod linkiem tutaj: https://www.synology.com/pl-pl/company/case_study/WUP_Torun

5.    Distributor of the Year 2022 – Resellers’ Choice
Konsorcjum FEN Sp z o.o.
Za najlepszą ocenę według naszych partnerów w najważniejszych kategoriach związanych z dystrybucją produktów Synology.

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.