Are you Ready for Change? Trwa rejestracja na 13. Europejski Kongres MŚP

Are you Ready for Change? Trwa rejestracja na 13. Europejski Kongres MŚP

Odbywa się już rejestracja na największe wydarzenie sektora MŚP w Europie! 13. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się 25-27 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Tegoroczna edycja upłynie pod znakiem gotowości do zmiany i hasłem „Ready for Change?”. Wydarzenie odbywa się pod patronatem ForumBiznesu.pl

Ponieważ nic nie jest pewne jak to, że wszystko może jutro się zmienić. Dlatego podczas paneli dyskusyjnych, warsztatach, wystąpień key speakerów i autorytetów skupimy się na dostosowaniu do aktualnej rzeczywistości. – Jedyną stałą w życiu jest zmiana i choć nie możemy jej przewidzieć i zaplanować, to możemy nauczyć się radzić sobie w tak rozwojowym, szybkim i pełnym przemian świecie. Zmiana, choć jest nagła, niesie
za sobą także szansę, którą można wykorzystać na wiele sposobów - mówi Tomasz Zjawiony, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, która jest organizatorem wydarzenia.

Kongres, nieprzerwanie od 2011 roku jest platformą łączącą przedsiębiorców, samorządowców, naukowców i przedstawicieli polityki. To przestrzeń, w której wszyscy zdobywają wiedzę, wymieniają się doświadczeniami oraz nawiązują nowe znajomości i zacieśniają biznesowe kontakty, w tym również te międzynarodowe.

Podczas tegorocznej edycji zaplanowano kilkadziesiąt wystąpień, paneli i warsztatów oraz setki spotkań biznesowych z ekspertami z wielu dziedzin. Najwięksi, polscy, jak i międzynarodowi praktycy zgromadzą się w MCK w Katowicach, by dostarczyć inspiracji, porządnej dawki wiedzy oraz podzielić się wypracowanym przez lata biznesowym know-how.

Kongres podzielony będzie na 8 ścieżek tematycznych, wśród nich będą m.in. Finanse i Inwestycje, Start- upy i innowacje oraz główny trzon: „Ready for Change?”. Dodatkowo w programie zaplanowano przyjrzenie się polskiemu i śląskiemu rynkowi pracy oraz znalezienie odpowiedzi na pytanie jak zarządzać firmą w niestabilnych warunkach gospodarczych?

To tylko część tego, co czeka uczestników na 13. edycji #EKMŚP.
Więcej informacji>>>

Zapraszamy do udziału i w największym wydarzeniu w Europie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.
Zarejestruj się>>>


Organizatorem #EKMSP jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Jako kreator przemysłu spotkań i wydarzeń od ponad 32 lat wspiera regionalny biznes i pobudza jego rozwój – także wśród ludzi młodych, będących u progu swojej kariery zawodowej. Prowadzi działalność w zakresie doradztwa biznesowego i komunikacyjnego na rzecz swoich Firm Członkowskich oraz pomaga nawiązywać kontakty z partnerami w kraju i za granicą. Kształtuje i upowszechnia zasady etyki, uczciwości w działalności gospodarczej oraz ogólnie pojmowanej społecznej odpowiedzialności biznesu.

ForumBiznesu.pl jest partnerem medialnym 13. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.