Program 13. Europejskiego Kongresu MŚP

Program 13. Europejskiego Kongresu MŚP

Na stronie ekmsp.eu pojawiła się dokładny plan ze wszystkimi panelami dyskusyjnymi, wystąpieniami, warsztatami i wydarzeniami towarzyszącymi tegorocznego 13. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, które odbędzie się 25-27 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Tegoroczna edycja upłynie pod znakiem gotowości do zmiany i hasłem „Ready for Change?”. Wydarzenie odbywa się pod patronatem ForuymBiznesu.pl

Szczegółowy program>>>

Kongres, nieprzerwanie od 2011 roku jest platformą łączącą przedsiębiorców, samorządowców, naukowców i przedstawicieli polityki. To przestrzeń, w której wszyscy zdobywają wiedzę, wymieniają się doświadczeniami oraz nawiązują nowe znajomości i zacieśniają biznesowe kontakty, w tym również te międzynarodowe.

Podczas tegorocznej edycji zaplanowano kilkadziesiąt wystąpień, paneli i warsztatów oraz setki spotkań biznesowych z ekspertami z wielu dziedzin. Najwięksi, polscy, jak i międzynarodowi praktycy zgromadzą się w MCK w Katowicach, by dostarczyć inspiracji, porządnej dawki wiedzy oraz podzielić się wypracowanym przez lata biznesowym know-how.

Kongres podzielony będzie na 8 ścieżek tematycznych, wśród nich będą m.in. Finanse i Inwestycje, Start- upy i innowacje oraz główny trzon: „Ready for Change?”. Dodatkowo w programie zaplanowano przyjrzenie się polskiemu i śląskiemu rynkowi pracy oraz znalezienie odpowiedzi na pytanie jak zarządzać firmą w niestabilnych warunkach gospodarczych?

To tylko część tego, co czeka uczestników na 13. edycji #EKMŚP.
Więcej informacji>>>

Zapraszamy do udziału i w największym wydarzeniu w Europie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.
Zarejestruj się>>>


Organizatorem #EKMSP jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Jako kreator przemysłu spotkań i wydarzeń od ponad 32 lat wspiera regionalny biznes i pobudza jego rozwój – także wśród ludzi młodych, będących u progu swojej kariery zawodowej. Prowadzi działalność w zakresie doradztwa biznesowego i komunikacyjnego na rzecz swoich Firm Członkowskich oraz pomaga nawiązywać kontakty z partnerami w kraju i za granicą. Kształtuje i upowszechnia zasady etyki, uczciwości w działalności gospodarczej oraz ogólnie pojmowanej społecznej odpowiedzialności biznesu.

ForumBiznesu.pl jest partnerem medialnym 13. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.