Szkolenia Centrum Edukacji PKF w maju - pod patronatem Forum Biznesu

Szkolenia Centrum Edukacji PKF w maju - pod patronatem Forum Biznesu

📌 Oddziały zagranicznych przedsiębiorców w Polsce w aspekcie koronawirusa

online 10.05.2022

Cel szkolenia:
W ramach szkolenia zostaną omówione praktyczne aspekty działania oddziałów zagranicznych przedsiębiorców. Dodatkowo analizie zostaną poddane warunki uzyskania pomocy w ramach przepisów COVID 19.
Więcej o szkoleniu>>>

📌 Wykrywanie i zapobieganie fałszerstwom w sprawozdaniach finansowych

online 16.05.2022

Cel szkolenia:
Fałszowanie sprawozdań finansowych i ogólnie rzecz biorąc, kreatywna księgowość, to wyjątkowo poważny problem zaburzający działanie nie tyle samego podmiotu dokonującego fałszerstw, co wszystkich jego klientów, partnerów i konkurentów, a nawet innych szeroko rozumianych aktorów działających na rynku obsługiwanym przez nieuczciwy podmiot. Wszelkie fałszerstwa da się wykryć. Trzeba jedynie wiedzieć, jak to zrobić. Właśnie w celu przekazania wiedzy na tym polu PKF organizuje specjalistyczne szkolenie.

Więcej o szkoleniu>>>

📌 Zmiany w podatkach dochodowych i VAT

online 17.05.2022

Cel szkolenia:
Omówienie najważniejszych zmian podatkowych, które weszły w życie w 2022 r. Szkolenie pozwoli słuchaczom przygotować się do zmian oraz wdrożyć nowe zasady  w firmie. Ponadto uczestnicy szkolenia  dowiedzą się z której strony mogą spodziewać się dodatkowego opodatkowania i jak ewentualnie tego uniknąć.
Więcej o szkoleniu>>>

📌 Zarządzanie ryzykiem walutowym w działalności przedsiębiorstw

online 18.05.2022

Cel szkolenia:
Celem szkolenia z zarządzania ryzykiem jest przekazanie uczestnikom wiedzy oraz umiejętności rozpoznawania i wykorzystywania w praktyce, poszczególnych instrumentów finansowych, które oferowane są eksporterom, importerom oraz kredytobiorcom. Podczas spotkania zaprezentujemy zagadnienia dotyczące efektywnego zarządzania ryzykiem walutowym, jak również z wyceny instrumentów pochodnych, notowanych na rynku międzybankowym.
Więcej o szkoleniu >>>

📌 Niemiecki system podatkowy - Podatek VAT w Niemczech

online 20.05.2022

Cel szkolenia:
Głównym celem szkolenia jest  zapoznanie uczestników z zasadami i przepisami dotyczącymi rozliczania podatku VAT w prawodawstwie niemieckim. Zapraszamy na szkolenie w szczególności polskie firmy inwestujące w Niemczech, bądź też firmy pracujące z niemieckimi partnerami handlowymi. Celem szkolenia jest przedstawienie kluczowych aspektów praktycznych związanych ze stosowaniem niemieckich regulacji. Szczególny nacisk zostanie położony na dostawę towarów oraz usługi, jak i kwestie zwolnień podatkowych. Omówiona zostanie problematyka odliczenia podatku naliczonego, jak i zagadnienia formalne związane z wypełnianiem niemieckich deklaracji podatkowych.

Więcej o szkoleniu >>>

📌 Zmiany w Polskim Ładzie od 01 lipca 2022r.

online 20.05.2022

Cel szkolenia:
Głównym celem szkolenia jest kompleksowe przedstawienie wpływu zmian w ramach najnowszego Polskiego Ładu, który będzie obowiązywał od 01 lipca 2022r. Przedstawimy najnowsze interpretacje, orzecznictwo i bieżące problemy.

Więcej o szkoleniu>>>


Zobacz wszystkie szkolenia Centrum Edukacji PKF:

Harmonogram - Centrum Edukacji PKF (pkfszkolenia.pl)

Kontakt w sprawie szkoleń:
Katarzyna Szymczyk
Centrum Edukacji PKF
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 570-094-969

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.