Witamy na Europejskim Forum Biznesu 2020 online!

Szanowni Państwo!

Witamy na Europejskim Forum Biznesu 2020 online.


Zdrowie Państwa i Państwa Pracowników, to największy kapitał i inwestycja. Dlatego odpowiedzialnie, w trosce o Państwa bezpieczeństwo zdrowotne i w poszanowaniu obowiązujących w naszym kraju obostrzeń sanitarnych tegoroczne Europejskie Forum Biznesu, które wieńczy XIV edycję Ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość Quality International oraz XIII edycję Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności, zainaugurowane zostaje dziś w naszych mediach: Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej, serwisach ForumBiznesu.pl, NajwyzszaJakoscQI.pl, SpołecznieOdpowiedzialni.info, jak również na naszej stronie na Facebooku.

Europejskie Forum Biznesu, odbywa się w formule mieszanej: publikowanych wywiadów, wypowiedzi i wykładów eksperckich, multimedialnych publikacji elektronicznych, a także rozmów i debat wideo, z zapewnieniem otwartego dostępu do prezentowanych treści.

Program Najwyższa Jakość Quality International to największy i najbardziej prestiżowy Ogólnopolski Program ponadbranżowy, promujący jakość, który skupia grono przedsiębiorców, instytucji i samorządów z całego kraju. Celem tego przedsięwzięcia jest wskazanie i uhonorowanie Godłem QI tych podmiotów, które przykładają dużą wagę do utrzymywania wysokich standardów w zakresie jakości.

Nasza redakcja, już po raz 13. równolegle honoruje także firmy i instytucje odpowiedzialne społecznie. Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności ma za zadanie upowszechnienie firmach i instytucjach zasad CSR. Ma na celu wskazanie Liderów realizacji założeń biznesu społecznie odpowiedzialnego w zakresie m.in. zaangażowania w działalność charytatywną, sponsorską, realizowanej polityki jako pracodawcy, wpływu na środowisko, czy bezpieczeństwa.W ubiegłym roku motywem przewodnim naszych debat było „Bezpieczeństwo”, w kontekście zarządzania bezpieczeństwem w organizacji, jego roli, normalizacji, zapobieganiu i przewidywaniu niebezpieczeństw, bezpieczeństwa finansowego, inwestycyjnego, energetycznego, jak również ochronie zdrowia w aspekcie bezpieczeństwa społecznego. Jakże aktualne były to zagadnienia w czasie, kiedy doniesienia o koronawirusie i COVID-19 dotyczyły wyłącznie odległego Wuhan. To był listopad 2019. Minęły kolejne 3 miesiące i przyszło nam się zmierzyć z największym kryzysem gospodarczym, ekonomicznym, zdrowotnym i społecznym od lat. Zagadnienia, które od lat poruszamy podczas naszego Forum doskonale przygotowały podmioty działające w Polsce na różne sytuacje kryzysowe. Mamy pewność, że dzięki naszym ekspertom, których stanowią najlepsi w Polsce managerowie firm i instytucji różnych branż i szczebli, wybitni samorządowcy, naukowcy i praktycy, udaje się wielu z nas przechodzić obronną ręką przez kryzys 2020.

Tegoroczne, VII Europejskie Forum Biznesu, odbywa się pod hasłem „Jak wygrać z kryzysem?”. Chcemy poruszyć istotne dla wszystkich branż tematy związane z zarządzaniem w czasie kryzysu, oceną aktualnej sytuacji, optymalizacją pracy i organizacji firm, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego i uczelni wyższych. Jak zawsze naszym celem jest wymiana informacji, doświadczeń i poglądów, integracja różnych środowisk oraz wypracowanie kolejnych rozwiązań o charakterze strategicznym ważnych dla gospodarki.

W Europejskim Forum Biznesu uczestniczą prezesi, dyrektorzy, członkowie zarządów, managerowie, prezydenci oraz burmistrzowie miast i gmin, urzędnicy państwowi, politycy, parlamentarzyści, przedstawiciele Patronów i Partnerów naszych Programów.
30.11.2020 r. Europejskie Forum Biznesu inaugurujemy. Naszą intencją jest, aby było to forum żywe. W kolejnych dniach i tygodniach będziemy wzbogacać to miejsce o aktualne treści. Życzymy owocnego, aktywnego udziału i zachęcamy do udostępniania treści w Państwa mediach społecznościowych.

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.