Witamy na Europejskim Forum Biznesu 2020 online!

Szanowni Państwo!

Witamy na Europejskim Forum Biznesu 2020 online.


Zdrowie Państwa i Państwa Pracowników, to największy kapitał i inwestycja. Dlatego odpowiedzialnie, w trosce o Państwa bezpieczeństwo zdrowotne i w poszanowaniu obowiązujących w naszym kraju obostrzeń sanitarnych tegoroczne Europejskie Forum Biznesu, które wieńczy XIV edycję Ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość Quality International oraz XIII edycję Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności, zainaugurowane zostaje dziś w naszych mediach: Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej, serwisach ForumBiznesu.pl, NajwyzszaJakoscQI.pl, SpołecznieOdpowiedzialni.info, jak również na naszej stronie na Facebooku.

Europejskie Forum Biznesu, odbywa się w formule mieszanej: publikowanych wywiadów, wypowiedzi i wykładów eksperckich, multimedialnych publikacji elektronicznych, a także rozmów i debat wideo, z zapewnieniem otwartego dostępu do prezentowanych treści.

Program Najwyższa Jakość Quality International to największy i najbardziej prestiżowy Ogólnopolski Program ponadbranżowy, promujący jakość, który skupia grono przedsiębiorców, instytucji i samorządów z całego kraju. Celem tego przedsięwzięcia jest wskazanie i uhonorowanie Godłem QI tych podmiotów, które przykładają dużą wagę do utrzymywania wysokich standardów w zakresie jakości.

Nasza redakcja, już po raz 13. równolegle honoruje także firmy i instytucje odpowiedzialne społecznie. Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności ma za zadanie upowszechnienie firmach i instytucjach zasad CSR. Ma na celu wskazanie Liderów realizacji założeń biznesu społecznie odpowiedzialnego w zakresie m.in. zaangażowania w działalność charytatywną, sponsorską, realizowanej polityki jako pracodawcy, wpływu na środowisko, czy bezpieczeństwa.W ubiegłym roku motywem przewodnim naszych debat było „Bezpieczeństwo”, w kontekście zarządzania bezpieczeństwem w organizacji, jego roli, normalizacji, zapobieganiu i przewidywaniu niebezpieczeństw, bezpieczeństwa finansowego, inwestycyjnego, energetycznego, jak również ochronie zdrowia w aspekcie bezpieczeństwa społecznego. Jakże aktualne były to zagadnienia w czasie, kiedy doniesienia o koronawirusie i COVID-19 dotyczyły wyłącznie odległego Wuhan. To był listopad 2019. Minęły kolejne 3 miesiące i przyszło nam się zmierzyć z największym kryzysem gospodarczym, ekonomicznym, zdrowotnym i społecznym od lat. Zagadnienia, które od lat poruszamy podczas naszego Forum doskonale przygotowały podmioty działające w Polsce na różne sytuacje kryzysowe. Mamy pewność, że dzięki naszym ekspertom, których stanowią najlepsi w Polsce managerowie firm i instytucji różnych branż i szczebli, wybitni samorządowcy, naukowcy i praktycy, udaje się wielu z nas przechodzić obronną ręką przez kryzys 2020.

Tegoroczne, VII Europejskie Forum Biznesu, odbywa się pod hasłem „Jak wygrać z kryzysem?”. Chcemy poruszyć istotne dla wszystkich branż tematy związane z zarządzaniem w czasie kryzysu, oceną aktualnej sytuacji, optymalizacją pracy i organizacji firm, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego i uczelni wyższych. Jak zawsze naszym celem jest wymiana informacji, doświadczeń i poglądów, integracja różnych środowisk oraz wypracowanie kolejnych rozwiązań o charakterze strategicznym ważnych dla gospodarki.

W Europejskim Forum Biznesu uczestniczą prezesi, dyrektorzy, członkowie zarządów, managerowie, prezydenci oraz burmistrzowie miast i gmin, urzędnicy państwowi, politycy, parlamentarzyści, przedstawiciele Patronów i Partnerów naszych Programów.
30.11.2020 r. Europejskie Forum Biznesu inaugurujemy. Naszą intencją jest, aby było to forum żywe. W kolejnych dniach i tygodniach będziemy wzbogacać to miejsce o aktualne treści. Życzymy owocnego, aktywnego udziału i zachęcamy do udostępniania treści w Państwa mediach społecznościowych.

 

 

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.