Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

Oleje Shell Helix

Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.
Tytuł „Dobra Marka” przyznawany jest innowacyjnym, zaufanym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. Wyróżnienie „Dobra Marka 2024” jest drugą z rzędu, a trzecią w ogóle nagrodą z tego programu uzyskaną przez Shell Helix. Pierwszy raz miało to miejsce w 2017 roku.
Oleje silnikowe Shell Helix są znane z doskonałej wydajności, innowacyjności i niezawodności. Bogata oferta produktów tej marki to efekt nieustających badań i rozwoju ukierunkowanych na zapewnienie optymalnej ochrony i wydajności silnika w każdych warunkach. Dzięki zaawansowanym technologiom, wysokiej jakości olejom bazowym i optymalnie dobranym dodatkom, Shell Helix jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom kierowców.
– Wyróżnienie „Dobra Marka” jest dla nas nie tylko zaszczytem, ale również motywacją do dalszego doskonalenia naszych produktów. Dziękujemy naszym klientom za ich zaufanie i wsparcie, które sprawiają, że marka Shell Helix jest jedną z najbardziej cenionych na polskim rynku. Obiecujemy kontynuować naszą misję dostarczania olejów silnikowych najwyższej jakości, które często nie tylko spełniają, ale również przewyższają oczekiwania klientów. Jestem przekonany, że dzięki ciągłemu rozwojowi i dbałości o jakość, Shell Helix pozostanie niekwestionowanym liderem w dziedzinie olejów silnikowych – powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.
Shell Helix to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie, w pełni syntetyczne oleje silnikowe dostępne na polskim rynku. Są wytwarzane z gazu ziemnego przy wykorzystaniu opatentowanej technologii Shell PurePlus. Ich stosowanie przekłada się na lepsze osiągi, ochronę i żywotność jednostki napędowej1 oraz ograniczenie spalania paliwa2. Oleje Shell Helix mają aprobaty i rekomendacje wszystkich wiodących producentów samochodów na świecie. Służą do pierwszego zalania silników wielu uznanych producentów.
Tegoroczny medal „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” oraz nagroda „Dobra Marka XV-lecia” są kolejnymi z serii wyróżnień przyznanych Shell Helix przez konsumentów i specjalistów z branży motoryzacyjnej. Na początku roku marka otrzymała złoty Laur Konsumenta 2024. Wcześniej dostępny w gamie Shell Helix olej do pojazdów hybrydowych Shell Helix Hybrid został wyróżniony w plebiscycie branżowego magazynu „autoEXPERT”.
Więcej informacji o olejach silnikowych Shell Helix można znaleźć na stronie www.shell.pl/helix.

 

 

1. Doskonała ochrona przed naprężeniami i zużyciem silnika w ekstremalnych temperaturach, w porównaniu ze specyfikacją API SP.
2. W oparciu o wyniki zużycia paliwa ACEA M111 w porównaniu z olejem referencyjnym dla branży.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.