Otwórz się na zdrowie. Burak Dieta jednym z najchętniej wybieranych cateringów pudełkowych w Polsce.

Otwórz się na zdrowie. Burak Dieta jednym z najchętniej wybieranych cateringów pudełkowych w Polsce.

Rynek cateringu dietetycznego w Polsce rozwija się dynamicznie. Ostatni rok dla tej branży przyniósł szczególnie spektakularny rozwój. Marki prześcigają się w nowych ofertach, kulinarnych recepturach i logistycznych rozwiązaniach, co w efekcie składa się na wybór przez konsumenta konkretnej diety pudełkowej.

Marką która szczególnie zasługuje na uznanie w tym segmencie usług jest Burak Dieta, uhonorowana jako „Zdrowa Marka Roku. Zaufanie i Bezpieczeństwo”. Catering, który stawia na zdrowie, kulinarną finezję a przede wszystkim uwzględnia aspekt żywienia jako jednego z elementów stylu życia wpływającego na ogólny rozwój człowieka i całej jego rodziny.

Tworząc firmę cateringową zawsze po drugiej stronie widziałem człowieka, nie produkt. Burak dieta trafia do świadomych konsumentów o wysokich oczekiwaniach, ludzi których każdego dnia możemy wspierać w drodze po lepsze zdrowie, samopoczucie czy wyniki sportowe. Dlatego specjaliści Burak Dieta z wielką starannością dobierają produkty, układają diety i dążą do zaspokajania oczekiwań naszych konsumentów. W rezultacie tych działań, ponad 90 proc. klientów po dniu testowym decyduje się na skorzystanie z naszego cateringu. Takie zaufanie buduje i mobilizuje do dalszego rozwoju – zaznacza Paweł Rosiński, Prezes Zarządu RSP-Gastro Sp. z o.o., która jest właścicielem marki Burak Dieta.

Burak Dieta – jesteśmy blisko Ciebie i Twoich potrzeb
Dziś szukając diety pudełkowej, konsumenci oczekują od cateringu konkretnych rozwiązań, jak np. odpowiednie odżywienie kobiet w ciąży i podczas karmienia czy dieta dla osób uprawiających sporty amatorsko lub zawodowo. Część osób chce zredukować masę ciała, inni chcą oczyścić organizm – na wszystkie te potrzeby odpowiada oferta firmy Burak Dieta. Burak Dieta jest obecna w blisko 2000 miast i miejscowości w całej Polsce (np. Warszawa, Olsztyn, Opole, Turek czy Skarżysko-Kamienna i wiele innych). Klienci mogą wybrać z 11 rodzajów diety, w kalorycznościach od 1000 do 4000 kcal. Tworzone przez sztab dietetyków codziennie jadłospisy są pełne witamin i składników odżywczych, tak aby świadomie wspierać klientów w postawionych celach i drodze do spełnienia własnych marzeń.

Szybsze niż kiedykolwiek tempo życia oraz rosnąca świadomość Polaków na temat zdrowego żywienia, skłaniają coraz więcej osób do skorzystania z diet pudełkowych. Pozwala to zaoszczędzić czas, który jest obecnie coraz cenniejszym towarem. Jednocześnie klient ma świadomość, że nad procesem zaplanowania i przygotowania jego posiłków czuwa zespół specjalistów z doświadczeniem. Zespół, któremu w pełni może zaufać – mówi Paulina Sujka, Dyrektor RSP-Gastro Sp. z o.o.

Burak Dieta  - stawiamy na różnorodność
Jedną z największych zalet jest urozmaicone menu i szeroki wachlarz inspiracji kulinarnych, jakie trafiają do pudełek klientów Burak Diety. Dieta nie musi być nudna ani monotonna, może być różnorodna i ciekawa. Burak Dieta zaskakuje swoich konsumentów każdego dnia nowymi rozwiązaniami, niesztampowym podaniem i kulinarnymi inspiracjami płynącymi z zakątków całego świata.  Fantazja kucharzy łączy się tutaj z dokładnością, dlatego każdy z posiłków posiada określoną liczbę kalorii i makroskładników. Dzięki temu możesz realizować swoje cele m.in. zredukować wagę lub zwiększyć tkankę mięśniową, przy jednoczesnej dbałości o zdrowie i poprawie samopoczucia.

Nasze posiłki są przyrządzane z najwyższej jakości produktów. Korzystamy z naturalnych i nieprzetworzonych składników, w dietach nie stosujemy sztucznych barwników, słodzików i innych konserwantów. Każdego dnia dbamy o to, aby do naszych Klientów trafiały najlepsze posiłki, wsłuchując się w ich potrzeby. Stawiamy na zdrowie – zaznacza Justyna Pietrzyk, dietetyk w Burak Dieta.


Dołącz do #Burak Team
„Dieta od Buraka daje mi bardzo dużo. Samemu byłoby bardzo ciężko przygotowywać jedzenie. Tym bardziej, że znaczny czas zabiera mi trening. Nie chodzi jednak tylko o oszczędność czasu, którego na pewno zyskuję bardzo dużo. Sama dieta. Czuję, że naprawdę dzięki niej wchodzę na inny poziom zdrowia. Lepszy.” - Marian Ziółkowski, zawodnik MMA, obecnie związany z KSW.
„Jeden z najlepszych postów warzywno-owocowych dostępnych we Wrocławiu. Duże porcje, smaczne i wymyślne posiłki, menu dostępne na stronie. Świetny kontakt z klientem. Polecam bardzo.” – Ania
„Catering rewelacja!! Korzystam z diety Sport od kilku miesięcy, pyszne, zbilansowane posiłki, na pewno zostanę u Was na długo. Najlepsze są dla mnie II śniadania na słodko, których nie brakuje, a my sportowcy lubimy dania na słodko. Burak Dieta to najlepsza dieta!!” – D.S.

Poznaj ofertę Burak Dieta:
Dieta standard - Plan inspirowany śródziemnomorskim stylem odżywiania. Charakteryzuje się dużym spożyciem warzyw i owoców, pełnoziarnistych produktów zbożowych, nasion roślin strączkowych, ryb i olejów roślinnych.
Dieta vege - Jest to zielona propozycja dla każdej osoby, która chce zdrowo się odżywiać, poczuć się lekko, poprawić swój metabolizm, zredukować masę ciała oraz problemy zdrowotne.
Dieta fish - Jest to plan najbliższy diecie śródziemnomorskiej, z tym, ze zupełnie eliminuje spożycie mięsa, zastępując je rybami i owocami morza.
Dieta keto - Bardzo modny i popularny ostatnio nie tylko plan odżywiania ale i sposób życia, główny slogan brzmi „jedz tłuszcz-spalaj tłuszcz”. Żywieniowo polega na znacznym ograniczeniu węglowodanów i jednocześnie wysokiej podaży tłuszczy.
Dieta sokowa - Dieta sokowa to jeden z najpopularniejszych obecnie sposobów oczyszczania organizmu z toksyn, polegający na zastąpieniu stałych posiłków sokami warzywno-owocowymi.
Dieta warzywno-owocowa - Plan inspirowany popularnym postem. Składa się z roślin niskoskrobiowych i niskocukrowych. W porównaniu z tradycyjnym żywieniem dostarcza pięciokrotnie mniej kalorii, białka i węglowodanów, a tłuszczu aż 20 razy mniej.
Dieta sport - Dieta przeznaczona dla osób o dużej aktywności fizycznej. Charakteryzuje się zwiększoną podażą białka i węglowodanów, oraz małą zawartością tłuszczu.
Catering domowy - Codzienny catering z domową kuchnią. Śniadanie, 1 daniowy obiad, deser, kolacja.
Dieta Fit Mama - Dieta zawiera 5 pełnowartościowych i odżywczych posiłków, skomponowanych z udziałem wszystkich grup produktów spożywczych.
Niski indeks glikemiczny - Dieta oparta na produktach z niskim indeksem i niskim ładunkiem glikemicznym z myślą o osobach zmagających się z insulinoopornością, trudnymi do zrzucenia kilogramami, czy też chcącymi zacząć zdrowiej się odżywiać.
Dieta bez laktozy - Wykluczyliśmy zupełnie produkty nabiałowe i zastąpiliśmy je roślinnymi źródłami białka, chudym mięsem i rybami. Dieta bez laktozy spełnia zasady zdrowego odżywiania i dostarcza nam wszystkich niezbędnych składników odżywczych.


Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.