Jakość wpisana w DNA – CDMO 4.0

Jakość wpisana w DNA – CDMO 4.0

Curtis Health Caps (CHC) na rynku polskim i zagranicznym istnieje od ponad 30 lat. Będąc firmą elastyczną, podążającą za trendami rynkowymi, wciąż się zmienia, jednak wartością stałą i fundamentem jest bezwzględna najwyższa jakość produktów oraz usług, dzięki której CHC zyskał miano wiarygodnego partnera w branży farmaceutycznej.

Jakość na złoty medal!

Jakość stanowi jedną z kluczowych w CHC wartości. Jest ona systematycznie potwierdzana w ramach audytów przeprowadzanych przez klientów oraz niezależne jednostki certyfikujące – firma spełnia wymagania BRC, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 13485:2016. Dowód na spełnienie najwyższych standardów stanowią także posiadane przez firmę certyfikaty GMP dla wytwarzania kapsułek miękkich oraz form płynnych, a także pakowania tabletek i kapsułek twardych.

Dodatkowym potwierdzeniem wysokiej jakości działań organizacji i niewątpliwym wyróżnieniem są również przyznawane CHC od kilku lat przez Kapitułę Programu Najwyższa Jakość nagrody w kategoriach: System Zarządzania Jakością (2019), QI Services – najwyższej jakości usługi badawczo-rozwojowe (2020) czy QI Product – „Witamina D w różnych postaciach” (2021).

Zmieniamy się – CDMO 4.0

W trakcie długoletniej obecności na wielu rynkach CHC zyskało miano zaufanego partnera, specjalizującego się w działalności rozwojowej oraz produkcji  kontraktowej kapsułek miękkich i form płynnych.

Firma z odpowiedzialnością podchodzi do biznesu i zaufania, jakim obdarzyli ją klienci, dlatego nieustanny rozwój i doskonalenie jest strategią biznesową CHC na kolejne lata – realizowaną pod hasłem Strategia CDMO 4.0. Zakłada ona ciągłe dążenie do większej efektywności i konkurencyjności zakładu oraz oferowanych usług i produktów. Przedsiębiorstwo pragnie spełniać najwyższe wymagania klientów, zwiększać komfort pracy swojej kadry i współpracowników.

Obecnie CHC realizuje projekt rozbudowy zakładu w Wysogotowie. Celem inwestycji jest powiększenie obszaru pakowania o ponad 80 proc., wzrost mocy produkcyjnych w standardzie farmaceutycznym oraz optymalizacja procesów logistycznych. Przed firmą jest uruchomienie nowej wysokowydajnej linii pakującej oraz dalsze wdrażanie nowoczesnych rozwiązań IT, doskonalenie procesów i metod pracy, a także wspieranie zaangażowanych w cały proces pracowników. CHC rozwija się ze swoimi klientami i dla nich.

Jakość impulsem do rozwoju

Przyznana CHC nagroda Perły QI 2021 w Programie Najwyższa Jakość Quality International stanowi uhonorowanie drogi, jaką organizacja przeszła doskonaląc jakość we wszystkich obszarach funkcjonowania. To docenienie pracy całego zaangażowanego zespołu, który wykonując z pasją swoje obowiązki, dostarcza rozwiązania stanowiące odpowiedź na bieżące potrzeby rynku i klientów. To wyraźny dowód na to, że patrząc w przyszłość CHC obrało właściwy kierunek.

 

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.