Debata: Zarządzanie w trakcie pandemii. Jaka będzie postcovidowa rzeczywistość?

 

- Kryzys jako motor napędowy zmian.

- Działania administracji. Fundusze unijne.

- Tendencje w zarządzaniu rozwojem firmy w czasie pandemii. Normalizacja i zarządzanie ciągłością działania.

- Pandemia, kryzys – czego nas nauczyły? Co dalej?

  • dr Jan Olbrycht, Poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia PO, wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej, socjolog, ekspert dziedzinie samorządu terytorialnego i w zakresie funduszy europejskich.
  • dr Anna Michalak, dyrektor w przedsiębiorstwie Curtis Health Caps
  • Joanna Skwarek, Pełnomocnik Prezesa ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania,  Polski Komitet NormalizacyjnyBruksela na ratowanie unijnych gospodarek w dobie covidowego kryzysu ma przeznaczyć 750 mld euro. Dzięki temu razem z wieloletnim budżetem UE miała mieć do dyspozycji olbrzymią kwotę 1,8 bln euro na inwestycje w najbliższych latach. Fundusz Odbudowy ma wystartować jeszcze w tym roku. Jak dużym problemem w tym zakresie jest mechanizm „pieniądze za praworządność” i groźba weta przez Węgry i Polskę?


Jak obecna sytuacja wpływa na funkcjonowanie przedsiębiorstw z branży farmaceutycznej, które znalazły się w szczególnej sytuacji? Jak zmieniło się postrzeganie firm farmaceutycznych przez społeczeństwo i jak ważnym ogniwem gospodarki jest ta branża? W kontekst zarządzania w trakcie pandemii wpisują się wymagania normy ISO 22301 (zarządzanie ciągłością działania), która zaraz po nowym roku będzie dostępna w języku polskim. Czym jest ta norma Dlaczego warto po nią sięgnąć?

Czytaj o EFB 2020

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.