Wyróżnienie Dobra Marka 2024 dla ARmedical – niezmiennie innowacyjni i głodni rozwoju!

Wyróżnienie Dobra Marka 2024 dla ARmedical – niezmiennie innowacyjni i głodni rozwoju!

Kolejny rok z rzędu ARmedical zdobywa zaszczytny tytuł Dobra Marka – Jakość, Renoma i Zaufanie.

Firma ARmedical swoją siedzibę ma w centrum aglomeracji śląskiej – w Dąbrowie Górniczej. Zaopatruje obecnie ponad 1500 sklepów stacjonarnych i internetowych, a także eksportuje swoje produkty do wielu państw Unii Europejskiej (między innymi: Czechy, Słowacja, Łotwa, Litwa, Estonia) , a także za pośrednictwem dystrybutorów wybrane produkty firmy dostępne są w Holandii.

Dystrybutorzy i partnerzy ARmedical doceniają wdrożone standardy ISO w zakresie zarządzania produkcją i magazynowania wyrobów medycznych i asortymentu komplementarnego. Natomiast konsumenci chwalą markę za tradycyjny, polski charakter, a także wysoką jakość i szeroki wachlarz dostępnych produktów.
Zaufanie partnerów i chęć kooperacji biznesowej wynika z odwagi w zakresie wyznaczania światowych trendów, bycia innowatorem branży ortopedycznej i rehabilitacyjnej oraz kompleksowej obsługi klienta na najwyższym poziomie. Wprowadzając produkty do oferty, firma wdraża coraz to nowsze technologie, materiały i sprzęt, który nie tylko nie jest bierną kopią konkurencji, ale staje się aktywnym wyznacznikiem rozwoju branży. Ponadto, opakowania i design produktów spełniają najwyższe standardy, w trosce o komfort konsumentów i środowisko.
Odwaga właścicieli sprawia, że firma rośnie w siłę i może pochwalić się produktami nie tylko innowacyjnymi, bezpiecznymi i praktycznymi w bieżącym użyciu, ale i atrakcyjnymi cenowo.

ARmedical inwestując w wykwalifikowaną kadrę i podejmując współpracę ze znaczącymi partnerami, sięga po nagrody i prestiżowe wyróżnienia przyznawane corocznie przez konsumentów.
Od lat wzmacnia swoją pozycję na rynku, sukcesywnie poszerzając ofertę o nowe innowacyjne produkty.

Logo ARmedical jest rozpoznawalnym znakiem graficznym zarówno wśród klientów hurtowych, jak i docelowych konsumentów. Asortyment obejmuje: m.in. wózki inwalidzkie, podpórki, balkoniki, ortezy i walkery, materace przeciwodleżynowe, poduszki ortopedyczne, jak również wiele innych produktów ułatwiających bieżące funkcjonowanie w okresie rekonwalescencji oraz opieki nad osobami bliskimi z obniżoną sprawnością, z powodu podeszłego wieku lub choroby.
ARmedical od ponad 15 lat stawia na budowanie renomy i zaufania w oparciu o wypracowywanie dobrych praktyk wśród swoich odbiorców, a także realizację prozdrowotnej misji profilaktycznej w myśl zasady, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Nowości w asortymencie w roku 2023 są uniwersalne, wykonane z najlepszych
i najbezpieczniejszych materiałów, a przede wszystkim użyteczne i dostępne. Misję edukacyjną firma realizuje, słuchając swoich konsumentów i odpowiadając na zgłaszane zapotrzebowanie, kształcąc i wskazując możliwości, jakie dają produkty, które znacznie ułatwiają funkcjonowanie osób niepełnosprawnych i starszych lub opiekę nad nimi.

Firma ARmedical w 2023 roku stawia na innowacje i ekologię - poszerza ofertę o linię taśm rehabilitacyjnych ARband, nowe modele wózków. Komfort, bezpieczeństwo i trwałość produktów to priorytety firmy. Szybki serwis i gwarancja to niezmiennie mocne strony marki ARmedical.

Marketing firmy skupia swoją uwagę na bieżącym kontakcie ze swoimi odbiorcami poprzez obecność w mediach społecznościowych, w których realizuje stale misję poradnictwa w zakresie zdrowia, nowych trendów i finansowania oferowanego sprzętu, który nabyć komercyjnie lub poprzez refundację NFZ.

Przyjęta i stosowana konsekwentnie polityka ARmedical sprawia, że produkty tej marki są naturalnym, pierwszym wyborem konsumentów w sektorze produktów medycznych
i rehabilitacyjnych w Polsce.

ARmedical dziękuje za zaufanie i deklaruje, że dołoży wszelkich starań, aby w kolejnych latach nadal być blisko potrzeb konsumentów i pozostać liderem w branży.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.