Alena – specjaliści od firan i zasłon

Alena – specjaliści od firan i zasłon

Alena-Firany to rodzinna firma z tradycjami, która rozpoczęła swoją działalność kilkanaście lat temu, stając się specjalistą w swojej branży. Dziś marka sprzedaje produkty nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, kreując nowe trendy w wystroju okien i wnętrz.

Na pierwszym miejscu jakość

Portfolio marki Alena-Firany powstaje według opracowanej przez właścicieli specyfikacji, która gwarantuje użytkownikom potwierdzone właściwości tkanin. Dzięki wyselekcjonowanym dostawcom  marka zachowuje wysoką jakość w przystępnej cenie. Materiały do produkcji pochodzą nie tylko z polski, sprowadzane są również z Hiszpanii, Turcji, Niemiec, Chin czy Włoch. W ofercie Alena-Firany znajdziemy firany, zasłony oraz akcesoria dekoracyjne wykonane z różnych materiałów, w wielu rozmiarach oraz wzorach. Dobrze dobrane przez specjalistów tkaniny odmienią każde wnętrze – dodając mu przytulności, a także czyniąc je w pełni funkcjonalnym. Szeroka oferta producenta wyróżnia go na tle konkurencji.   Dzięki temu zakupy w sklepie doceniły tysiące klientów, czego potwierdzeniem są uzyskane przez Alena-Firany godła Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma 2021 oraz Polska Dobra Marka 2021.Rynek aranżacji wnętrz, dekoracji i tekstyliów jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się segmentów. Wśród konsumentów rośnie zainteresowanie upiększaniem swoich wnętrz. Każdy sezon przynosi zmieniające się trendy w wystroju. Chcąc być na bieżąco właściciele marki szukają inspiracji w czasie podróży, podczas targów i imprez branżowych na całym świecie m.in. w Niemczech, Chinach, Turcji czy USA. To właśnie podczas wyjazdów pojawiają się nowe pomysły, które następnie znajdują odzwierciedlenie w oferowanych produktach. Alena-Firany to nie tylko gotowe wzory tkanin, ale także samodzielnie projektowane i szyte na miejscu artykuły. Stylistyczna różnorodność tekstyliów Alena, kolorystyka i wzornictwo inspirowane światowymi trendami obowiązującymi w wystroju wnętrz czy modzie sprawiają, że każdy znajdzie w asortymencie tkaniny odpowiednie do swoich pomieszczeń i spełniające indywidualne estetyczne wymagania.

Firany, zasłony szyte na miarę

W szerokiej ofercie marki Alena-Firany po za gotowymi dekoracjami okiennymi znajdziemy produkty szyte na wymiar. Indywidualne podejście do każdego zamówienia  wyróżnia markę spośród innych sklepów w branży. Jest to możliwe dzięki zespołowi Alena-Firany, tworzonemu m.in. przez doświadczone krawcowe. Ich współpraca z zespołem sprzedaży i magazynierami przekłada się na sukces firmy, będącej nie tylko miejscem pracy, ale także przestrzenią, w której każdy realizuje swoją pasję. W Alena-Firany znajdziemy również dodatki do zasłon i firan oraz pozostałe dekoracje okienne, m.in. rolety czy panele. Ofertę poszerza również  wybór innych tekstyliów, w tym obrusów, narzut czy poszewek. Sprawdź asortyment  Alena-Firany, a z pewnością znajdziesz w nim to, czego szukasz!Michał Gryt

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.