Innowacyjna podpałka do grilla

Innowacyjna podpałka do grilla

Flambit to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród produktów firmy Darchem (Mogilno, woj, kujawsko-pomorskie). Cieszą się one ogromnym uznaniem ze strony konsumentów, za co zostały wyróżnione tytułem Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma 2022.

Wśród produktów marki Flambit wymienić można: podpałki płynne, zagęszczone, parafinowe i w formie stałej, a także grille jednorazowe, płyny do czyszczenia, zapalarki, węgiel drzewny oraz brykiet. 

Nowością w ofercie firmy jest stworzona na bazie nowoczesnej receptury podpałka biała żelowa, gwarantująca bezpieczeństwo w czasie jej użytkowania. Jest to doskonałe rozwiązanie na rozpalanie grilla w każdych warunkach. Jej specjalne właściwości ułatwiają użytkownikowi szybkie wzniecenie ognia.

Firma Darchem powstała w 1995 roku. Swoją działalność rozpoczęła od produkcji papieru higienicznego oraz podstawowych płynów znajdujących swoje zastosowanie w kuchni. Z biegiem czasu oferta producenta została poszerzona o kolejne artykuły z branży chemii gospodarczej, samochodowej oraz o kosmetyki. Obecnie to kujawskie przedsiębiorstwo zajmuje jedno z czołowych miejsc w Polsce i w Europie pod względem szeroko stosowanej produkcji chemicznej.

Aby udoskonalić oraz zaspokoić potrzeby klienta firma została podzielona na dwa równorzędnie funkcjonujące podmioty gospodarcze: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Darchem Dariusz Kowalski, zajmujące się dystrybucją kosmetyków i chemii gospodarczej oraz Darchem Cosmetics Sp. z o.o., której przedmiotem działalności jest produkcja kosmetyków, chemii gospodarczej, samochodowej oraz produktów grillowych.

Monika Kowalska,
Darchem

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.