Multiserwis - niekwestionowany lider w branży usług przemysłowych

Multiserwis - niekwestionowany lider w branży usług przemysłowych

Multiserwis Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Bilfinger SE. Wspólnie, z firmami z Grupy Bilfinger, spółka oferuje skrojone na miarę, zaawansowane technologicznie rozwiązania dla Klientów m.in. z branży energetycznej, nuklearnej, petrochemicznej, wapienniczej, papierniczej, spożywczej i wielu innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i know-how zapewnia kompleksową realizację projektów, począwszy od studium wykonalności aż po uruchomienie instalacji. Oferowane przez Bilfinger wraz z Multiserwis rozwiązania w obszarze „Energy Transition” sprawiają, że spółka jest partnerem dla Klientów z każdej dziedziny gospodarki.


Obecnie firma zatrudnia około 3.700 specjalistów świadczących usługi związane z izolacjami przemysłowymi, rusztowaniami, usługami w budownictwie, pracami mechanicznych i wieloma innymi branżami. Multiserwis w ciągu ponad 30-letniej obecności na europejskich projektach uczestniczył w wielu ważnych inwestycjach, takich jak: modernizacja instalacji znajdującej się na terenie rafinerii w Antwerpii, prace izolacyjne na elektrowniach atomowych Olkiluoto w Finlandii i EPZ Borselle w Holandii czy obecnie trwające prace izolacyjne na projekcie spalarni śmieci ITPO Olsztyn. Spółka jako partner w drodze do zrównoważonego rozwoju uczestniczył m.in w budowie instalacji redukcji emisji formaldehydów oraz pyłów pochodzących z suszarni. Multiserwis realizuje
również projekty infrastrukturalne, takie jak budowa tunelu s21 w Belinie czy Tunelu Bazowego Brenner (Brenner Basistunnel) w Austrii, oraz projekty z branży rusztowań m.in. projekt oraz montaż/demontaż konstrukcji wieży wsporczej na projekcie hali Urania w Olsztynie, czy projekt wraz z realizacją konstrukcji podporowej pod dach Złotych Tarasów w Warszawie.

Jednym z trzech filarów spółki jest jej działalność w branży Izolacji Przemysłowych i Montażu Mechanicznego. Multiserwis jest przodującą firmą na rynku polskich i europejskich projektów izolacyjnych. Firma zajmuje się kompleksową realizacją prac – od wykonania projektu technicznego, przez dostawę materiałów izolacyjnych, wykonanie prefabrykacji i montaż izolacji na budowie, aż po nadzór nad terminową i bezwypadkową finalizacją projektu. Spółka przeprowadza audyty efektywności energetycznej TIP-CHECK, które pozwalają ocenić aktualny stan izolacji na instalacjach Klientów.

Pracownicy Multiserwis posiadają specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie również w montażu mechanicznym. Spółka montuje urządzenia, linie technologiczne, rurociągi i konstrukcje stalowe – zarówno na budowach Klientów, jak i na obiektach inwestorów (w formule „pod klucz”). Współpracuje z dostawcami urządzeń i dużymi firmami produkcyjnymi.

Ważną pozycję w portfolio spółki zajmują projekty tunelowe z branży Budownictwo. Doświadczenie Multiserwis w tym obszarze liczy ponad 20 lat, a w tym czasie firma wzbogaciła się nie tylko o grono zadowolonych Klientów, realizując ponad 60 projektów tunelowych, ale także o kadrę doskonałych specjalistów. Usługi montażowe Multiserwis realizuje na terenie Polski oraz za granicą m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Szwecji czy Norwegii. Branża Rusztowania specjalizuje się w montażu, demontażu, najmie oraz serwisie rusztowań, a swoje usługi prowadzi w Polsce, Niemczech, Belgii oraz Holandii. Multiserwis jest specjalistą w zakresie projektowania i montażu rusztowań dla różnych gałęzi przemysłu i budownictwa. Regularnie uczestniczy w realizacjach krajowych
i zagranicznych, pracując na terenie całej Europy.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań, firma dysponuje własnymi biurami projektowymi, które tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania technicznego, wykonując projekty dotyczące branży rusztowań oraz branży izolacji termicznych.

Działalność Multiserwis konsekwentnie koncentruje się na indywidualnych potrzebach klientów. Filozofia „Green Team”, którą realizuje spółka to kontynuacja wcześniejszych działań i kompas na najbliższe lata. Multiserwis wspiera klientów w drodze do zrównoważonego rozwoju, oferując rozwiązania przyjazne środowisku. Te działania są odpowiedzią na to, jak zmienia się świat, oczekiwania klientów, a także sam Multiserwis.

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.