Jakość premium, ekologia, wydajność - marka BulkySoft wyróżniona kolejny raz!

Jakość premium, ekologia, wydajność - marka BulkySoft wyróżniona kolejny raz!

BulkySoft to wyjątkowa marka artykułów higienicznych, która na polski rynek została wprowadzona w 2015 roku i od samego początku spotkała się z bardzo dużym uznaniem użytkowników. Dzisiaj rozmawiamy z Katarzyną Pietrzyk-Bilewicz, właścicielką Higiena Serwis - firmy, która jest jedynym importerem produktów BulkySoft do naszego kraju. Dlaczego właśnie wybór padł na tą markę, skąd pomysł na budowanie sieci dystrybucji i - co najważniejsze - w czym tkwi sekret sukcesu? Czym wyróżniają się produkty BulkySoft, że to właśnie po nie sięgają konsumenci w całej Polsce? Zachęcamy do lektury!Na początek, serdecznie gratuluję wyróżnienia! Produkty są na rynku stosunkowo niedługo, a marka BulkySoft już może się pochwalić ogromnym uznaniem, czego dowodem są kolejne otrzymywane nagrody!Dziękuję serdecznie. Tak, to prawda. Produkty BulkySoft naprawdę są doceniane przez osoby, które z nich korzystają i dotyczy to każdej grupy produktowej, od linii PREMIUM, poprzez ekologiczne i ekonomiczne artykuły higieniczne, aż po serwetki gastronomiczne i oczywiście dozowniki. Moje doświadczenie w branży czystości pozwoliło mi bardzo dobrze rozpoznać problemy, potrzeby i oczekiwania klientów i właśnie pod te założenia wybraliśmy najbardziej optymalne rozwiązania i produkty. Wiedziałam, że jest bardzo duże zapotrzebowanie na produkty, które będą ciekawą alternatywą dla tych dostępnych na rynku. Oprócz ceny i jakości, klienci oczekiwali również ekologicznych rozwiązań, produktów bezpiecznych i certyfikowanych, produkowanych w pełnym poszanowaniu natury. Dodatkowym atutem było to, że mogę samodzielnie kreować działania związane ze sprzedażą i dystrybucją tych produktów w naszym kraju.  I to właśnie dlatego mój wybór padł na markę BulkySoft, należącą do włoskiego przetwórcy celulozy Cartiere Carrara, bowiem łączą one wysoką jakość, wydajność i ekologię, a do tego są naprawdę w bardzo atrakcyjnych i przystępnych cenach. W 2019 roku poszerzyliśmy portfolio ofertowe o świetną ekologiczną linię Comfort De-Inked, która już rok później otrzymała nagrodę Laur Klienta w kategorii Ekologiczne Strategie w biznesie i przemyśle, a w 2021 została wyróżniona Znakiem EKO Marka Jakość Zaufanie Renoma. Warto dodać, że dla nas oprócz nagród i wyróżnień, równie cenne są liczne pozytywne opinie napływające od zadowolonych klientów i bardzo prężnie rozwijająca się sieć dystrybucji. Są to niepodważalne dowody na to, że BulkySoft spełnia oczekiwania, jest dla użytkowników synonimem jakości i wydajności, że chcą korzystać tylko z tych produktów.

Żyjemy w czasach, w których w zasadzie otaczają nas i zewsząd atakują reklamy “najwyższej jakości produktów”, ale niestety często są to po prostu puste slogany, za którymi nie idzie prawdziwa wartość. W przypadku artykułów BulkySoft jest jednak inaczej - opowiedz proszę, jakie są konkretne cechy, które stanowią o JAKOŚCI i są dla użytkowników realną korzyścią i wartością?

  

 

 

Zacznę od tego, że szukając nowych produktów dla naszych klientów, bardzo długo i dogłębnie sprawdzałam oferty różnych europejskich producentów. Wiedziałam, że tu nie ma miejsca na żadne ustępstwa. Kiedy pierwszy raz zetknęłam się z marką BulkySoft od razu moją uwagę zwrócił fakt, że producent bardzo dba o to, by każda rolka dowolnego produktu była długa i ściśle nawinięta, dzięki czemu nie tylko jest wydajniejsza i wystarcza na dłużej, ale też pozwala optymalnie wykorzystać kubaturę podczas transportu. Kolejnym ważnym aspektem jest struktura papierów, które są grube i mięsiste, co przekłada się na mniejsze zużycie - jeden odcinek wystarczy do wykonania zadania, czyli np. skutecznego wytarcia rąk.

W przypadku produktów BulkySoft za określeniem JAKOŚĆ stoją najlepsze i pozyskane w legalny sposób surowce (np. czysta celuloza, z własnych plantacji leśnych zarządzanych w zrównoważony sposób), funkcjonalność (idealna perforacja, dobre klejenie warstw, ścisły nawój i dobrze zaprojektowane opakowania), ekologiczne rozwiązania w procesach produkcyjnych (wykorzystywanie odpadów poprodukcyjnych, zmniejszenie zużycia wody i energii, ograniczenie emisji CO2). Wszystko to razem przekłada się na komfort użytkowania oraz realne oszczędności w myśl zasady “większa wydajność to mniejsze zużycie, a więc niższe koszty”. Warto też dodać, że w portfolio marki mamy też systemy dozowania - bardzo eleganckie, nowoczesne dozowniki zaprojektowane w taki sposób, by ograniczać niepotrzebne zużycie wkładów nawet o 40%!

Kolejną przewagą marki BulkySoft nad konkurencyjnymi jest również bardzo szeroka gama produktów, dzięki czemu są one odpowiednie praktycznie dla każdego segmentu  rynku - od szkolnictwa i administracji, poprzez lecznictwo (kliniki, szpitale, gabinety specjalistyczne), zakłady produkcyjne, obiekty z branży HoReCa aż po firmy, biura, warsztaty, salony kosmetyczne itd. Mamy różne serie produktów, w tym bardzo prestiżową linię PREMIUM dla najbardziej wymagających klientów i do miejsc, w których każdy detal ma znaczenie - produkty z czystej, selekcjonowanej celulozy, niezwykle miękkie i delikatne dla skóry, bardzo eleganckie. Linię Classic polecamy użytkownikom, którzy szukają idealnej równowagi pomiędzy jakością i wydajnością - te produkty sprawdzą się w łazienkach i toaletach o umiarkowanym i średnim natężeniu ruchu, w szkołach, lecznicach, instytucjach. Dla branży gastronomicznej i dla przemysłu spożywczego mamy świetne czyściwa papierowe, posiadające certyfikaty dopuszczające do kontaktu z żywnością w tym ISEGA oraz rewelacyjną kolekcję serwetek gastronomicznych, w wielu rozmiarach i imponującej gamie kolorystycznej. Nie mogłabym nie wspomnieć o ekologicznych produktach - tu polecamy serię Comfort De-Inked (produkty z czystej celulozy z domieszką celulozy z recyklingu) oraz nowość, produkty Havana produkowane w 100% z przetworzonych kartonów. Dużym zainteresowaniem i uznaniem cieszą się również podkłady medyczne BulkySoft - w długich rolkach, z idealną perforacją, wytrzymałe, chłonne i bardzo wydajne.

Nie możemy nie wspomnieć o tym, że marka BulkySoft może się pochwalić imponującą liczbą ekologicznych certyfikatów!Dokładnie tak i nie będę ukrywać, że było to dla mnie szczególnie ważne - ekologia i zrównoważony rozwój, świadomość tego jak nasze codzienne wybory mają wpływ na otaczający nas świat odgrywają bardzo istotną rolę w moim życiu prywatnym i zawodowym. W Higiena Serwis dużą wagę przywiązujemy nie tylko do zapewnienia klientom dobrych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań, ale też edukacji w tym zakresie. Marka BulkySoft wręcz idealnie wpisuje się w naszą misję i filozofię, bo są to produkty powstające w warunkach pełnego poszanowania natury, bezpieczne w całym cyklu życia. Producent prowadzi szereg konkretnych działań na rzecz ochrony przyrody i zasobów leśnych, jako przetwórca celulozy wdraża różnorodne rozwiązania mające na celu zminimalizowanie negatywnych skutków i oddanie naturze to, co od niej bierzemy i to z nawiązką. Prowadzi własne plantacje leśne, realizuje liczne projekty w celu ograniczenia zużycia wody i energii, dobrowolnie przyjął Kodeks Etyki, który jest całkowicie publiczny i podlega autorytetowi komisji nadzoru, której głównym zadaniem jest przełożenie deklaracji na konkretne i znaczące działania. Efektem tego jest uzyskanie ogromnej liczby międzynarodowych certyfikatów ekologicznych, takich jak np. Ecolabel, Blue Angel, FSC, PEFC, CHSA Soft Tissue Standard Certification Mark czy OK compost TUV Austria. Wspomnę też ponownie, że produkty z serii Comfort De-Inked również w Polsce otrzymały wyróżnienie - Znak EKO Marka 2021 oraz Laur Klienta 2020 a teraz Dobra Marka i Produkty EKO.

Rozmawiała Joanna Jakoweńko

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.