Najwyższa jakość niezmiennie od 25 lat

 Najwyższa jakość niezmiennie od 25 lat

Firma PREVAC w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności, tym bardziej cieszy nas uhonorowanie PREVAC sp. z o.o. Złotym Godłem w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2021, akurat w kategorii QI ORDER – zarządzanie najwyższej jakości.  

PREVAC działa w branży nowoczesnych technologii i zalicza się do grona światowych liderów w projektowaniu i produkcji depozycyjnych i analitycznych aparatur naukowo-badawczych, przeznaczonych do tworzenia i badania materiałów w warunkach wysokiej i ultrawysokiej próżni. W ofercie firmy znajdują się również wysokiej jakości instrumenty badawcze, innowacyjne urządzenia elektroniczne i nowoczesne oprogramowanie. Integralną częścią aktywności biznesowej PREVAC jest również działalność handlowa, usługowa czy szkoleniowa.
Odbiorcami produktów PREVAC są głównie światowej renomy ośrodki naukowo-badawcze i przemysłowe zlokalizowane zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie PREVAC liczy ponad 570 zrealizowanych projektów komercyjnych o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego. Równolegle firma prowadzi własne prace badawczo-rozwojowe tworząc produkty, które pomagają kreować lepsze jutro. W przeciągu ostatnich 10 lat PREVAC dotarł ze swoją ofertą do klientów z 75 krajów, natomiast lista referencyjna liczy dostawy do 45 krajów. Na tle konkurencji PREVAC wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością i innowacyjnością rozwiązań, elastycznością i kompleksową obsługą klienta, włączając w to profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań.


Aby efektywnie zarządzać organizacją o tak złożonym profilu działalności wypracowano uhonorowany, autorski system zarządzania innowacjami bazujący na wymaganiach normy ISO 9001, metodyce PRINCE2 i specyficznych wymaganiach procesów zarządzania innowacjami. System tworzą przede wszystkim ludzie i to dzięki naszym pracownikom możemy nieprzerwanie od 2004 roku realizować politykę jakości, w której bezgraniczne zaufanie naszych klientów i ciągłe doskonalenie stanowią kluczowe priorytety naszej działalności. Połączenie doświadczenia i wiedzy praktycznej wieloletnich pracowników oraz kreatywności i umiejętności młodszej kadry stanowi największy kapitał i potencjał firmy.

Patrycja Reiss-Fizia, Pełnomocnik ds. Kontroli i Zarządzania Jakością
w PREVAC sp. z o.o

Czytaj o EFB 2020

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.