Najwyższa jakość niezmiennie od 25 lat

 Najwyższa jakość niezmiennie od 25 lat

Firma PREVAC w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności, tym bardziej cieszy nas uhonorowanie PREVAC sp. z o.o. Złotym Godłem w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2021, akurat w kategorii QI ORDER – zarządzanie najwyższej jakości.  

PREVAC działa w branży nowoczesnych technologii i zalicza się do grona światowych liderów w projektowaniu i produkcji depozycyjnych i analitycznych aparatur naukowo-badawczych, przeznaczonych do tworzenia i badania materiałów w warunkach wysokiej i ultrawysokiej próżni. W ofercie firmy znajdują się również wysokiej jakości instrumenty badawcze, innowacyjne urządzenia elektroniczne i nowoczesne oprogramowanie. Integralną częścią aktywności biznesowej PREVAC jest również działalność handlowa, usługowa czy szkoleniowa.
Odbiorcami produktów PREVAC są głównie światowej renomy ośrodki naukowo-badawcze i przemysłowe zlokalizowane zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie PREVAC liczy ponad 570 zrealizowanych projektów komercyjnych o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego. Równolegle firma prowadzi własne prace badawczo-rozwojowe tworząc produkty, które pomagają kreować lepsze jutro. W przeciągu ostatnich 10 lat PREVAC dotarł ze swoją ofertą do klientów z 75 krajów, natomiast lista referencyjna liczy dostawy do 45 krajów. Na tle konkurencji PREVAC wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością i innowacyjnością rozwiązań, elastycznością i kompleksową obsługą klienta, włączając w to profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań.


Aby efektywnie zarządzać organizacją o tak złożonym profilu działalności wypracowano uhonorowany, autorski system zarządzania innowacjami bazujący na wymaganiach normy ISO 9001, metodyce PRINCE2 i specyficznych wymaganiach procesów zarządzania innowacjami. System tworzą przede wszystkim ludzie i to dzięki naszym pracownikom możemy nieprzerwanie od 2004 roku realizować politykę jakości, w której bezgraniczne zaufanie naszych klientów i ciągłe doskonalenie stanowią kluczowe priorytety naszej działalności. Połączenie doświadczenia i wiedzy praktycznej wieloletnich pracowników oraz kreatywności i umiejętności młodszej kadry stanowi największy kapitał i potencjał firmy.

Patrycja Reiss-Fizia, Pełnomocnik ds. Kontroli i Zarządzania Jakością
w PREVAC sp. z o.o

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.